Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 17:11:18

tuzemak >> nezáviď:-))

    Ntuzemak - Profil | Čt 2.10.2014 16:42:29

    Chosé 2 >> dyť chlastá furt,ještě ho naváděj.o)))))

      NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 16:17:43

      Chosé 2 >> na rybách je to dobrý zákusek s chlebíkem:-)

        NChosé 2 - Profil | Čt 2.10.2014 16:11:20

        PYTLAKS >> Tak, tak zavařit a pak s bandou zapařit :-)

          NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 15:52:47

          Starc55 >> asi tak nějak:-)

            NStarc55 - Profil | Čt 2.10.2014 15:52:01

            PYTLAKS >> Ideální bašta na chlebík, zapít bahnem, a je to.

              NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 15:47:52

              Starc55 >> je to na ryby jak jezdíme s bandů.-)

                NStarc55 - Profil | Čt 2.10.2014 15:46:45

                PYTLAKS >> Ta vypadá doslova luxusně. Tu bys mohl servírovat v nejluxusnější restauraci. I ta vůně je skvělá. Vím, jak to má vonět.

                  NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 15:43:43

                  Chosé 2 >> ještě to narvat do sklének a zavařit.-)

                    NChosé 2 - Profil | Čt 2.10.2014 14:52:03

                    PYTLAKS >> Hezkyyý :-o))

                      NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 14:35:54

                      kančí paštika:-)

                        NDawemaster - Profil | Ne 28.9.2014 14:35:23

                        tilak >> No je to mazec...dobrá diskuze je ještě "Udírny a uzení", tam se taky vždycky naslintám.... :D

                          Ntilak - Profil | Ne 28.9.2014 13:41:28

                          Dawemaster >> tak to niesi sám,samé dobroty mňam :)

                            NDawemaster - Profil | Ne 28.9.2014 13:37:46

                            Boha jeho... vždycky, když se podívám do téhle diskuze, tak se musim jít najíst :D

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 28.9.2014 12:54:51

                              René >> dík:-))

                                NRené - Profil | Ne 28.9.2014 12:39:00

                                PYTLAKS >> Máš mé sympatie :-) Ať se dílo daří:-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 28.9.2014 12:35:25

                                  René >> bylo,je a bude:-)

                                    NRené - Profil | Ne 28.9.2014 12:34:55

                                    PYTLAKS >> :-))) a pivečko bylo ? :-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 28.9.2014 12:33:27

                                      René >> tak už jsme to skoro sežrali s kámošama:-)

                                        NRené - Profil | Ne 28.9.2014 12:26:52

                                        PYTLAKS >> No panečku k pivečku to bude mňamka :-) hned bych okoštoval.