Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

PYTLAKS - Profil | Ne 28.9.2014 11:03:04

tož při uzení jsem udělal aj kolénko v aspiku.-))

    PYTLAKS - Profil | St 24.9.2014 18:14:40

    p.lorenc >> mi to taky dělajů druzí:-)

      p.lorenc - Profil | St 24.9.2014 17:54:52

      PYTLAKS >> špejlovat taky neumím ale ségra jo tak to neřeším a jen to do nich peru:-))))

        PYTLAKS - Profil | St 24.9.2014 17:36:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        p.lorenc >> domovina je domovina:-))

          PYTLAKS - Profil | St 24.9.2014 17:33:14

          p.lorenc >> musím se naučit špajglovat:))

            retrívr - Profil | Út 23.9.2014 22:07:06

            Myslím, že řezničina rozodně není o rybách. Nemán problém se sežranou rabou.Nemám ani problém se řezníkem.jde vžy jen o šikovném " soudci".

              p.lorenc - Profil | Út 23.9.2014 21:34:48

              psí dědek >> jelítko a jitrničku jsem měl v neděli k večeři, sem se přežlal až mi bylo krásně.-))))))

                psí dědek - Profil | Út 23.9.2014 20:19:49

                p.lorenc >> nebejt to tak daleko tak by bylo třeba udělat inspekci

                  psí dědek - Profil | Út 23.9.2014 20:18:26

                  p.lorenc >> ty jo to se cpeš jenom tlačenkou a světlou tu já také rád a nebo kroupové jelítko hmmmmm

                    p.lorenc - Profil | Út 23.9.2014 19:57:49

                    1568 >> :-))))) musíš si brát jen malé kousky:-)

                      Blue - Profil | Út 23.9.2014 19:46:15

                      Moc tomu nechybělo a vyučil jsem se tím :-)

                        1568 - Profil | Út 23.9.2014 19:42:39

                        p.lorenc >> Přestaň blbnout!!!!Jsem chabrus na nervy a nemuselo by to dobře dopadnout!!!!:-))))))))

                          p.lorenc - Profil | Út 23.9.2014 19:36:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ještě tlačenka

                            p.lorenc - Profil | Út 23.9.2014 19:35:10

                            PYTLAKS >> nějaký ilustrační foto aby řeč nestála.

                              fifa307 - Profil | Út 23.9.2014 14:56:28

                              tež sem krkovička--)) zvlaštni tema

                                PYTLAKS - Profil | Út 23.9.2014 14:55:42

                                p.lorenc >> kdo si počká:-))víš jak je to dál:-))

                                  p.lorenc - Profil | Út 23.9.2014 14:13:36

                                  PYTLAKS >> času také málo a naložené maso je teprve v půlce:-))) Muším počkat:-(((

                                    PYTLAKS - Profil | Út 23.9.2014 14:10:27

                                    p.lorenc >> já teď nemám čas,ale možná udělám přes víkend klobásy:-)

                                      p.lorenc - Profil | Út 23.9.2014 14:08:02

                                      PYTLAKS >> tož já ještě zpracovávám z mražáku. V neděli jsem opekl jitrnici a jelito:-))) Foto nemám:-(

                                        PYTLAKS - Profil | Út 23.9.2014 13:52:50

                                        p.lorenc >> tak nějaké výrobky se snad dělajů celoročně:-)