Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 17:14:44

jurasoft >> Jirka Šachl >> Hele Jirko, tady to není o argumentech, já se jen bavím... Tvoje teorie mě vždycky dostanou.

    NPvl - Profil | Ne 7.2.2010 17:13:21

    Dida >> Škoda ,že neznám následující větu :o§)))

      NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 17:12:58

      jurasoft >> Jirka Šachl >> To je univerzita? Já myslel, že nějakej učňák Jirko :o))

        NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 17:11:14

        slavina >> je to taková spíš zábava, ale už mě to nebaví, asi zalezu do jádra a pokecáme o rybách :o)))

          NLee-Haney - Profil | Ne 7.2.2010 17:09:46

          Mike1977 >> Líbí se mi na tobě že i přesto že tomu věříš jako jeden z mála tak jsi se po kritice zde dokázal stále vyjadřovat slušně.O té závisti.Myslím si že je zde spousta rybářů co by bylo rádo kdyby ten kapr tam byl opravdu chycen.Už jen proto že by byl konečně důkaz že se tam náhodně můžou kapři kolem 30kil vyskytnout,protože doteď je to pořád jen spekulace co se tam chytlo a důkazy chybí.

          Kocháč
          Když se na to podíváš v realu tak opravdu návštěvnost zvyšují prudičské témata kde se to mele ostošest.Tím nemyslím že si tady někdo někoho najímá,ale přeci jenom prudičské téma donutí lidi reagovat,plus to s k tématu vracet,protože lidi hádky prostě baví :)

          tomm
          O blbech jsem nic nepsal.Ale každému to bylo jasné jak jsem to myslel,ale někdo se prostě musel zeptat na délku aby řeč nestála.Mimochodem vážně zde neberu nic ,nemusíš se bát:)

            Nslavina - Profil | Ne 7.2.2010 17:09:02

            Kocháč >> Tady to zase jede. Vždycky stačí jeden slepej a už to frčí:-))

              NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 17:07:34

              jurasoft >> Jirka Šachl >> Hele Jirko a co ten tvůj rybářskej web co jsi chtěl rozjíždět. Pamatuju si dobře jak jsi brečel, že ti Martin ukradl nápady? :o))) Raději někam zalez :o))

                Ntomm - Profil | Ne 7.2.2010 17:07:00

                Mike1977 >> Mezi váma? Kým váma? Kdo je to vy? :-)

                  NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 17:05:14

                  jurasoft >> Jirka Šachl >> Hele Jirko soráč, já prostě nemám takový jako seš ty rád. Bydlím kousek od Rohlíku a asi tady někde mají gumídci hnízdo nebo co, protože tady pochodují jak mravenci tam a zpět. V areálu mají obrovský parkoviště, ale všichni parkují venku v těch našich jednosměrkách. Nejkrásnější je to v létě, když mají ti modří a zelení panáčci prázdniny, to je tady svatej klid.

                    NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 17:03:43

                    tomm >> Ale jo, ale s takovýma je to ztráta času. Chjo, mrzí mně, že mezi námi jsou i takoví....Ale co už. Potkat Vás u vody, na 100 pct bych vedel o koho jde...protože taková sorta vydává mnoho takových znaků...jací jsou :-)

                      NDida - Profil | Ne 7.2.2010 17:03:03

                      No tak, to jste družstevnící??:-)

                        Ntomm - Profil | Ne 7.2.2010 16:59:37

                        Mike1977 >> Nedáváš to, co? :-)

                          NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 16:58:48

                          Tak chlapci, snad jste se už konečně vybouřili,a přeji Vám příjemný podvečer :-) :-) Jo a zítra hurá do práce, co ? :-)

                            NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 16:57:46

                            jurasoft >> Jirka Šachl >> A kolik dává Maťák tobě ty hlavo? Páč na tebe já reaguju jako na červenej hadr. To jsou teorie, že by jeden brečel. Jo ty seš vlastně u armády Jirko, tak to jo :o)))

                              Ntomm - Profil | Ne 7.2.2010 16:57:23

                              jurasoft >> Jirka Šachl >> Tak tohohle odborníka si jednoznačně někdo najal, ale MRK to rozhodně nebude:-)

                                Ntomm - Profil | Ne 7.2.2010 16:52:51

                                Mike1977 >> Tak na to se sice nikdo neptal, ale je snad jasný, že tady za ty kurzy anální speleologie si ty jejich věci nebudeš ještě kupovat za svý. To by bylo ještě smutnější :-)

                                  NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 16:52:24

                                  Mike1977 >> Víc informací o tobě nemám, vím jen, že máš mizerný úsudek, pořád se na něco ptáš, nebojíš se dostat po tlamě ( virtuálně) a nejsi úplný trouba :o)))

                                    NPvl - Profil | Ne 7.2.2010 16:51:19

                                    Mike1977 >> ... chybí nám rybičky, sedíme doma, a potřebujeme se vybouřit co? :o§))

                                      NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 16:51:10

                                      Mike1977 >> hele o podvrhu a podvodu je přesvědčeno 85% z 226 lidí a to nepočítám ty co si nejsou jisti, tak se máš na co těšit :o))) Raději ze sebe nedělej blbce :o))

                                        NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 16:50:19

                                        Kocháč >> Vidím, že se tady člověk hodnotí jen podle toho, co má na kartě co??? :-)) Ale realita může být jiná. Nic o mně nevíš, tak nehodnoť..... Specialisto :-))))

                                          Červené karty: jurasoft