Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

NMirek B. - Profil | Ne 7.2.2010 18:45:05

Mike1977 >> 100% se mýlíš. Drtivá většina z 94% kolegů, kteří tuto fotku mají za podvrh nebo o ní minimálně pochybují, jsou přející (včetně mě). Viděl jsem tu stovky upřímných gratulací k pěkným úlovkům. Tohle je však jiná ... . Ty "orginální" fotky nikdy neuvidíš. To už by tu během uplynulých 14 měsíců dávno byly. Původní "oznámení", článek v Carpwebu i samotná vyjádření autora "úlovku" přeci nemohly přesvědčit nikoho nestranného - vlastně ano, je jich však méně než 6%, a to nejsou všichni nestranní.

    Nuzjejasno - Profil | Ne 7.2.2010 18:21:11

    Myslím, že až vymyslí jak z toho co nejlíp vybruslit a bude to trvat asi ještě dlouho, tak nám určitě vysvětlení podají . Osobně si myslím, že poslední dobou nic jiného nedělají a mají od toho přemýšlení zavařený palice , ona to totiž žádná sranda není

      Ngrizzly72 - Profil | Ne 7.2.2010 18:04:23

      Martin M. >> o.k.

        NMartin M. - Profil | Ne 7.2.2010 18:01:45

        grizzly72 >> ja nestojim na nici strane, nebudu je nutit k nejake oficialni odpovedi, na svem webu o tom vi a mohou se vyjadrit tam i zde, jako kazdy.

          Ngrizzly72 - Profil | Ne 7.2.2010 17:52:52

          Pvl >> tady to beru spíš jako virtuální hospodu, pokecat, podrbat a tak, ale myslel jsem , kdyby se zeptal Martin, tak už by se jim ho do háje posílo hůř

            NPvl - Profil | Ne 7.2.2010 17:50:31

            grizzly72 >> No vidíš tak proč jim psát ??

              Ngrizzly72 - Profil | Ne 7.2.2010 17:49:27

              Pvl >> když mi to řekne přes plot, tak ho pozvu dál ať je u mě zkusí najít, když na mě začne békat v hospodě tak ho pošlu do háje(možná i dál)

                Nkuman & JRT - Profil | Ne 7.2.2010 17:47:40

                Mike1977 >> no to určitě - otevřu Mrk,cejtím se blbě ,tak po někom vyjedu a vyvolám hádku:))) nebuď slepej a otevři oči - obě!!! Pokud by jsi to tady sledoval delší dobu - asi by ti neuniklo,že jsem pochyboval o fotce už po prvním zveřejnění. Jenom se vrať trochu do reality a prohlídni si pár jinych fotek kaprů...rozdíl musíš vidět..pokud chceš.

                  NPvl - Profil | Ne 7.2.2010 17:46:24

                  grizzly72 >> . Když Tě soused nařkne, že jsi mu očesal jabloň budeš také shánět něco na svoji obhajobu Nebo ne ? (nebude mít pravdu) .

                    Ngrizzly72 - Profil | Ne 7.2.2010 17:42:01

                    Martin M. >> nestálo by za to zkusit MAXCARP oslovit, ať sem pošlou origo fotky s komentářem, popř. vysvětlením??
                    edit - vím, že to pár lidí zkoušelo na jejich webu, ale co kdyby jsi se zeptal přímo ty?

                      NPvl - Profil | Ne 7.2.2010 17:26:43

                      Nepochopím ,že to musí vždy někdo pokazit !

                        NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 17:26:25

                        Lee-Haney >> Dobře. Děkuji konečně za věcný a nejen slušný příspěvek. Ano máš pravdu. Ale myslím, i všem pochybovačům, ale i mně, nepomohla by například ORIGINAL fotka??? na 100 pct, jsem si jistý, že ji MUSÍ MÍT !!! Takový úlovek se na digi jen tak neztratí!!!. Pokud bohužel autor, potažmo lovec ji nedodá (či průkazně neukáže)....tak se přidám na stranu druhou..... Beru presumkci neviny a bránění se, do doby než pravda vyjde na povrch. (Ale ona jednou časem vyjde....) .

                          NPetrasek - Profil | Ne 7.2.2010 17:23:23

                          Martin M. >> :-(

                            NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 7.2.2010 17:22:20

                            A taková tu byla sranda :-(

                              NMartin M. - Profil | Ne 7.2.2010 17:20:27

                              Koch, Sachl, do pulnoci do kouta a klecet, nadavejte si soukromou cestou.

                                Nvasrmen1 - bývalý reinkarnovaný švec - Profil | Ne 7.2.2010 17:20:06

                                jurasoft >> Jirka Šachl >> nic inteligentnějšího jsi vymyslet nemohl. Kdyby to napsal 12tiletý kluk tak budiž, ale dospělý jedinec který má určitě i VŠ ?? UDĚLAL JSI ZE SEBE PITOMCE. Ale to nemá se zadáním otázky nic společnýho tak to nebudu více rozebírat.

                                  Nslavina - Profil | Ne 7.2.2010 17:19:20

                                  Kocháč >> Náš otec říká vojákům půlmozek:-)))

                                    NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 17:18:07

                                    jurasoft >> Jirka Šachl >> Jirko, když napíši, že jsi třeba blbá guma (obrazně), tak to přece pořád neznamená, že jsem naštvanej :o)))

                                      NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 17:16:38

                                      Lee-Haney >> souhlas

                                        Nvasrmen1 - bývalý reinkarnovaný švec - Profil | Ne 7.2.2010 17:15:08

                                        jurasoft >> Jirka Šachl >> člověk kterej napíše toto : bylo by dobrý kdyby ses vytočil tak aby v tý tvý vychlastaný a vyhulený hlavě praskla cévka ......... musí být jednoznačně z těch hulících komínů ze škodovky upně vymazanej.

                                          Červené karty: jurasoft