Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 16:48:34

b.gun >> Víš, mám oči....

    NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 16:48:20

    tomm >> Jaký kolík ? Nevím, ale já si nikdy od MaxCarpu nic nekoupil.

      NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 16:45:21

      Mike1977 >> Nechceš se raději na něco zeptat otázkou. Jsi tady pár týdnů a nic jinýho jsi vlastně nepředvedl, jen otázky a teď tohle. Nezapomeň odejít s tím, že je to tady stejně jen samej závistivej blb ty specialisto :o)))

        Nb.gun - Profil | Ne 7.2.2010 16:44:31

        Mike1977 >> A na to jsi přišel sám (je to tvůj vlastní názor), nebo jen papouškuješ výplod toho slováka z dotazů na maxcarpu?

          Ntomm - Profil | Ne 7.2.2010 16:44:09

          Mike1977 >> Tak kolik?

            NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 16:43:34

            tomm >> Další do party! kolik Vás tady proboha je ? :-)

              NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 16:42:53

              kuman & JRT >> Další expert! tak co, chybí nám rybičky, sedíme doma, a potřebujeme se vybouřit co? Na Mrku to jde, tady je příležitostí.... :-)

                Ntomm - Profil | Ne 7.2.2010 16:42:47

                Mike1977 >> Kolik za tohle vystupování bereš? Nevěřím, že to děláš zadarmo.

                  NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 16:41:46

                  Kocháč >> Nevím, kdo to blažené nevědomí má...ale já to nebudu :-)))))

                    Nkuman & JRT - Profil | Ne 7.2.2010 16:35:00

                    Mike1977 >> ty weo ty seš moc - "protože kdyby se trošku vyznali v kolážích, retuších, či upravování fotek, tak poznají, že to foto nikdy nebylo upravované" - myslím,že jsme právě narazili na odborníka!!! Sice se asi ve všem kolem fotek vyznáš ale zjevně máš velkej smysl pro humor nebo bílou hůl...

                      NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 16:31:24

                      Mike1977 >> ale budeš, blažené nevědomí :o)))

                        NPvl - Profil | Ne 7.2.2010 16:27:53

                        Portos >> Jak to sleduju ..nejen v této otázce . Když dojdou argumenty, nebo ani nejsou rozumné ,"nastupuje závist" :o§)))

                          NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 16:27:47

                          Kocháč >> Wauuuu, tolik milých slov jsi na mě vysypal....já snad z toho nebudu spát !!! :-)

                            NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 16:22:31

                            Mike1977 >> Můj duševní stav nech ladem, ale o svůj se strachuj. Být tebou tak poklusem vyrazím na oční, je to s tebou hodně špatný. No ono vlastně ani nejde tak o oči jako spíš o zdravý úsudek. Máš tady dvě fotky stejné ryby. Jedna je ulovena v Maďarsku a ta samá na Dyji. To ti přijde normální ty specialisto grafiku? Předpokládám, že jsi stejnej vlezdoprdelista co reagoval v tom hnoji plným lží na jejich stránkách!

                              NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 16:19:16

                              Kocháč >> Víš, já si nikdy nic nekoupil od nich... :-) Ale přesto děkuji za vřelou odpověď intelektuála, která plně vyjadřuje Tvůj duševní stav :-) :-)

                                NPortos - Profil | Ne 7.2.2010 16:18:57

                                Mike1977 >> Proč tu spojujete nějakých 84% hlasujicích, že to jsou závistivci? Dle mého to nemá se závistí nic společného. Spíš těch 84% vypovídá něco o selském rozumu, o lidech, kteří se nenechají jen tak oblbnout a nenechají si mazat med kolem pusy. To je celé.

                                  NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 16:15:34

                                  Mike1977 >> kecáš kraviny, běž dobívat anál na stránky Maxcarp

                                    NMike1977 - Profil | Ne 7.2.2010 15:05:09

                                    Ach jo, takže dle ankety je zde 84 pct závistivců, kteří se zimní nudou baví nespravedlivě na účet druhého, a navíc kteří dobře nevidí ! Nevidí, protože kdyby se trošku vyznali v kolážích, retuších, či upravování fotek, tak poznají, že to foto nikdy nebylo upravované. Howgh

                                      Ntomm - Profil | Ne 7.2.2010 13:28:39

                                      Lee-Haney >> Tak musíš formulovat přesně. Je tu prostě spousta nedovtipných blbů a lidi jako ty to mezi náma máte těžký.

                                      PS : uvolni se trochu:-)

                                        NMerlin23 - Profil | So 6.2.2010 21:21:29

                                        Jako musim opravdu uznat jednu věc. Odhadovat váhu kapra z fotky je hrozně ošemetná záležitost, jelikož když se fotky nepovedou je to opravdu v háji :( Fotky prvních větších ryb co se mi podařilo ulovit, jseme pokazili tak, že mi taky nikdo věřit nebude. Stačí aby fotografující stál trochu dál od ryby a už to udělá hrozně moc. Ten kapřík z roku 1978 je určitě fcen z větší vzdálenosti, než by bylo potřeba. A i ten pan rybář ho drží jen tak tak :))) ono se to pronese.

                                          Červené karty: jurasoft