Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

NTomajo - Profil | So 6.2.2010 19:01:17

cindy >> ono kdyby jsi se podíval i na jiné stránky, tak když je fotka přes celou stránku, tak rámeček nemá :-)))

    NLee-Haney - Profil | So 6.2.2010 18:20:41

    tomm >> Když jsem to psal věděl jsem už dopředu že se najde někdo kdo to nepochopí a zeptá se mě na délku.A teď si představ že přehrada má tvar kruhu.Sice nemá,ale myslel jsem to tak že prostě není delší ani širší jak 150 metrů,navíc zde nežijou ryby které by ti vymotaly celou její délku.

    eRko
    Achjo,bavil jsem se o řece?
    Někteří lidé jsou jak malí.Kdo chtěl pochopit,pochopil....

      Npatlal - Profil | So 6.2.2010 17:52:22

      cindy >> Tonoucí se stébla chytá.Už to začíná být až nechutné :-((

        Ncindy - Profil | So 6.2.2010 17:25:11

        buldozer >> Tak jsem se mrkl na Maxcarp a budu citovat odpověď Pavla Převora na jejich stránkách: "Zkuste se třeba podívat na carpweb, z kterého to údajně vychází - proč zrovna tato fotka není v bílém rámečku jako všechny ostatní... A takto bychom mohli pokračovat v diskusi i nadále, ale zřejmě nikam nepovede. Pavel." Přiznám se, že mě to nahlodalo a s nadějí že by na tom mohlo něco být jsem prohledal staré verze v PDF, které jsem si v té době stahoval do počítače. Bohužel tam ta fotka je. V souboru který jsem si stáhl v roce 2007. Stránku přikládám.

          Ncarpjena - Profil | So 6.2.2010 16:25:00

          Fullnek >> parník vyhrál:)

            NMrCement - Profil | So 6.2.2010 16:23:45

            eRko >> pěkné. A teď to dokaž !!! :-)

              NFullnek - Profil | So 6.2.2010 15:55:14

              eRko >> a jak to dopadlo?

                NeRko - Profil | So 6.2.2010 14:14:57

                Lee-Haney >> mě ryba vymotala hodně přes 200 na řece která v nejširším místě má 50m :))) a fakt to byl mazec, jako měl jsem na prutě už všechno možný, ale tohle byl frkot, kolena se mi klepala jak nikdy :)))

                  Ntomm - Profil | So 6.2.2010 13:47:09

                  Lee-Haney >> A jak je ta přehrada dlouhá?

                    NLee-Haney - Profil | So 6.2.2010 13:46:17

                    Martin M. >> No možná jsem to napsal špatně,to ,,každý'' tam být nemělo,ale rybařina prostě prolezlá bájemi je a pokud jsi nikdy nezažil tyhle historky tak ani nevíš o co jsi přišel.:)
                    Protože když mi támhle rybář řekne že mu ryba vymotala 200 metrů na přehradě která má v nejširším místě 150 tak zůstanu s otevřenou hubou hledět a udiveně přikyvovat.Navíc od tohohle rybáře jsem slyšel spoustu jiných bájí a dneska na to vzpomínám rád.Prostě jsou to historky pro zasmátí.A takových znám spoustu.

                      NMarPit - Profil | So 6.2.2010 13:37:40

                      Nix >> Jo v pohodě, to není mířeno proti nikomu.

                        NNix - Profil | So 6.2.2010 13:35:34

                        eRko >> MarPit>> Jak říkam vše jsem opsal z kajmana ,článek psal pan RNDr. Pavel Blahák

                          Nbuldozer - Profil | So 6.2.2010 13:27:06

                          tomm >> ale to asi potom ešte nevidel moji podpažní Mařenu.jak Ruská baranica:-)

                            Ntomm - Profil | So 6.2.2010 13:25:43

                            buldozer >> Ten je zvyklej na jinačí čmuchy:-)

                              Nslavina - Profil | So 6.2.2010 13:24:06

                              Aldes >> S tou rybou stojí v klidu protože má ruce v kapse. Jak držel tu rybu to netuším:-))))) Teda mě to tak připadá:-)

                                Nbuldozer - Profil | So 6.2.2010 13:23:57

                                tomm >> neni du mu držet mikrofooon tak at mi nesmrdí s podpaží:-))

                                  NAldes - Profil | So 6.2.2010 13:23:35

                                  tak ještě jednou a tet zase možná blíže k pravdě jednou o prázdniná jsem byl nakupovat v prodejně Jetfish v Pelhřimově a tam jsem si vzal jako reklamní leták tuto brožuru http://www.carpproduct.cz/zpravy/pruvodce-evropsky​mi-reviry-pro-lov-kapru.html

                                  A je vní i prosnulá Dyje 7-Mušovské jezera
                                  Je v ní psáno uvod ....................
                                  Jak je známo,byl zde v roce 2008 uloven kapr o váze 29,17 kg a krásných 113 cm.

                                  Ale také když koukám na fotku v brožuře a na fotky které Maxcarp uvedl na svů web tak mi příde hloupe aby se člověk fotil s rybou před vodou když může každej lehce zjisti místo kde ho chytli.V té brožuže je focen že za sebou má velkou trávu bo rákosí.

                                    Ntomm - Profil | So 6.2.2010 13:22:38

                                    buldozer >> Není to na takovou akci škoda vody? :-)

                                      NTulo - Profil | So 6.2.2010 13:19:18

                                      hoši nemužu,vše jsem předal mému právnikovi:))

                                        NeRko - Profil | So 6.2.2010 13:17:40

                                        Tulo >> Tulošu nedělej Zagorku a kápni božskou, tož wo co šlo? taky jsem to nestil přečíst, ach jo :(

                                          Červené karty: jurasoft