Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

Nbuldozer - Profil | So 6.2.2010 13:17:14

Tulo >> SZ.sem se sprchoval du do Vejprnic na Krásu:-))

    NTulo - Profil | So 6.2.2010 13:16:17

    buldozer >> sakra tvoje otázka a ani nevíš co se v ní píše.Být tebou tak podám trestní oznámení na Martina.M:))

      Nbuldozer - Profil | So 6.2.2010 13:15:10

      Tulo >> ja som to nestilohol prečítak.o čo išlo??aká cenzúra??:-)

        NRedfish_Brno - Profil | So 6.2.2010 13:11:22

        Tulo >> Trošku. Dost lidí si to ale mezitím přečetlo :-))

          NTulo - Profil | So 6.2.2010 13:09:14

          Tu je zase cenzura?:))

            Ntomm - Profil | So 6.2.2010 13:08:15

            snoopy >> Jenže takhle zásadovejch lidí je u nás žalostně málo. Na jejich stránky podle mě tyhle 3 dny přišlo víc lidí než za celou dobu co existujou (nevím, odhaduju). Nakoukli tam i ti co by tam jinak nikdy nenakoukli (jako třeba já:-). Novejch duší uloví dost a dost, toho bych se nebál.

              NMartin M. - Profil | So 6.2.2010 13:06:39

              Lee-Haney >> ne, pribarvovani k tomu nepatri. To jsem nedelal ani kdyz mi bylo 10 let.

                Nsnoopy - Profil | So 6.2.2010 13:02:53

                tomm >> myslim si, že se najdou i lidi, na který to bude mít přesně opačný účinek. já za sebe můžu říct, že jsem na jejich produkty nikdy nechytal, ale letos jsem je chtěl vyzkoušet. ale teď jasně říkám, že to neudělám i kdyby to byl jedinej produkt, na kterej by kapři šli. prostě z principu tahle firma moje peníze nikdy neuvidí.

                  Ntomm - Profil | So 6.2.2010 12:57:55

                  Ondřej Macků-Maca se vrací >> Teď jde jenom o návštěvnost stránek a o to vytěžit z toho hnusu co nejvíc chechtáků. Stačí nastrčit pár zápisů od lidí, kteří jim věří a takhle se to tam může řešit pár tejdnů. Tomuhle říkám prodávat sám sebe za pár šušní. To by žádnej běžnej prostitut neudělal, na tohle musíš bejt naprosto bezpáteřní.
                  Přitom z toho ještě předevčírem mohli klidně vybruslit s relativně čistým štítem. Podle mě jsou nejen bez charakteru, ale v tomhle ohledu i dost hloupí.

                    Nbuldozer - Profil | So 6.2.2010 12:51:36

                    Hermis_s >> takže nič konkrétneho.iné sa asi čakat ani nedalo:(

                      NHermis_s - Profil | So 6.2.2010 12:51:32

                      tomm >> melo tam byt 'vysvetleni':)

                        NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | So 6.2.2010 12:50:42

                        tomm >> Škoda, že neudává žádný argumenty, proč mu máme věřit. V tomhle případě už snad ani presumpce neviny není možná. U mě Pavel skončil, bohužel.

                          Ntomm - Profil | So 6.2.2010 12:49:10

                          Hermis_s >> Žádné tam nevidím, akorát velký lovec se vykrucuje jak bajadéra. Doteď to byla sranda, ale tohle vystupování je fakt už laciný a ubohý. Něco mi říká, že ten hoch bude rovnej asi tak jako vývrtka.

                            NHermis_s - Profil | So 6.2.2010 12:44:36

                            http://www.maxcarp.cz/cs/dotazy/1
                            tak tady mate vyjadreni od MaxCarp

                              Npetr12 - Profil | So 6.2.2010 12:36:53

                              ..něch žije varený hrach"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                NAldes - Profil | So 6.2.2010 12:11:04

                                Mirek B. >> Přesně jak říkáš kouknul jsem na ten odkaz a taky se mi nezda že by skoro s 30 kg rybou stál v pohodě ještě se k tom skoro smál!

                                  NMirek B. - Profil | So 6.2.2010 10:36:14

                                  http://www.maxcarp.cz/cs/clanek/-palava---pavel-pr​evor-a-ivan-juricka---kapr-2917-
                                  Ten navazující článek s dalšími fotografiemi existuje?
                                  Já osobně si nedokážu představit, že bych český rekord kapra držel takto vstoje s předpaženýma rukama a pochybuji o tom, jestli bych to dokázal s pohodovým výrazem ve tváři. Ale hlavně bych na 100% dokumentoval pouštění. Proto dávám za A) a českým rekordem tato nádherná ryba pro mne není...
                                  Umím uznat chybu a omluvit se. Uvidím-li další fotky vč. pouštění, rád se opravím.

                                    NLee-Haney - Profil | So 6.2.2010 9:20:51

                                    P!F - ® So 6.2.2010 2:58:09
                                    No je to jedna z věcí co se mi taky nezdála.Nejsem sice odborník na focení,ale focení mě baví a věřím že i přes svůj amaterizmus byc nafotil o dost lepší fotky jak oni.Navíc ať si chcou hrát na ušlechtilce jak chcou tak se mi prostě nezdá,aby u tak vyjímečného kapra nafotili pár rychlých fotek a už vůbec mi to nesedí u lidí co chytají za určitou firmu která si tak potrpí na reklamu.
                                    Nechci se tu dohadovat zda P.P. kapra chytl je mi to totiž jedno.Jestli ho nechytl tak klame maximálně sebe a své přátelé kteří se za něj bijou.
                                    Ohledně kapra z rozkoše.Taky se mi nezdá že má tolik,ale to se už nikdo nedozví a už vůbec to nemám důvod řešit.Je to na svou dobu krásná ryba a ať už měla kolik chtěla,byl to mimořádný úlovek co si zaslouží úctu.Nakonec všichni víme že každý rybář umí trochu přibarvit a to k tomu patří.

                                      Ncuchak - Profil | So 6.2.2010 8:54:59

                                      foxxx >> Tady už se odborníků vyjádřilo dost.

                                        Npetr12 - Profil | So 6.2.2010 7:17:48

                                        MarPit >> ..a nebo hobit..viď..o())

                                          Červené karty: jurasoft