Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

P!F - Profil | So 6.2.2010 2:58:09

Pani ktori P.P. obhajujete, ruku na srdce. Ked ste sa niekedy fotili s akoukolvek rybou, nespravili ste dajme tomu 2-3-4 fotky z kazdeho uhla? Skratka clovek nikdy nevie ci sa ryba nepohne a nebude rozmazana? Kto vyhlasi ze v zaujme zdravia kapra spravil narychlo fotky pricom s nim pobehal polku brehu a neurobil ani dve fotky z jedneho miesta je tak do oci bijuci klamar ze nikto co ma trochu sudnosti na tie fotky ani pozerat nemusi.

    MarPit - Profil | So 6.2.2010 1:21:47

    A tak se pomalu dostáváme v otázce úplně někam jinam ...........................

      MarPit - Profil | So 6.2.2010 1:18:14

      foxxx >> Zajímavý zápis to je. Jseš tady už dlouho, doufám, že osobu Jarmila Kolouška nebereš vážně ?! :-)

        foxxx - Profil | So 6.2.2010 0:41:01

        MarPit >> Opravdu si netroufám hodnotit...ať se vyjádří nějaký odborník na fotografie nebo pamětník.
        Tady je zajímavý zápis: Pá 5.2.2010 19:57:40

          MarPit - Profil | So 6.2.2010 0:27:06

          foxxx >> Právě proto, že je na ležato. Copak má ten člověk předloktí dlouhý 40 cm ? Když vezmu břicho ryby a nejvyšší bod hřbetu i v nejzazších představách to možný není, to by musel měřit minimálně 3 metry nebo být orangutan :-)

            buldozer - Profil | So 6.2.2010 0:08:33

            vikicz >> jo videl.vieš niekolko ludí si myslelo že tam pláve 30kg na 100% ale akosi tie percenta začínaju klesat:-))

              vikicz - Profil | Pá 5.2.2010 23:59:02

              buldozer >> ano přesně...hešpica si to myslí že tam plavou šak si to dvd videl taky ne?

                buldozer - Profil | Pá 5.2.2010 23:55:05

                vikicz >> nazdar.čo si mám ,mysliet?si pozeral na DVD však??:-))

                  vikicz - Profil | Pá 5.2.2010 23:54:01

                  buldozer >> myslí si...zdravíčko.

                    buldozer - Profil | Pá 5.2.2010 23:48:06

                    vikicz >> ich počítal??:-))či ich chytil?:-))

                      vikicz - Profil | Pá 5.2.2010 23:47:12

                      rok 2004 kapr vn novy mlyny 34kg,,myslíte že tam 40cítka dnes plave???,,Hešpica si myslí že tam 4ks budou stopro, co vy na to??

                        milošs - Profil | Pá 5.2.2010 22:12:21

                        Pvl >> ten p. Volf byl z Hlinska. Od nás z Třebechovic chytil na Rozkoši největšího kapra 22 nebo 24 kg, 99 cm - nebožtík p. Macek. Chytil ho taky pod chatou. Toho kapra jsem viděl v krámě na náměstí v kádi, vysoká mohutná ryba, šupináč. Škoda, že šla na stůl. Oni ti chlapi tehdy jinam než na jedničku ani netrefili...na rousnici 50 metrů od břehu.

                          eRko - Profil | Pá 5.2.2010 22:03:46

                          Nix >> 64 cm ? to je fakt nějak moc, to by toho pána nebylo pomalu ani vidět, mám 190cm a 64cm na výšku - to bych teda chtěl vidět, ten kapr se mi nezdá na 30 kg a ani na 64 cm na výšku, ale je mi to celkem egál...

                            foxxx - Profil | Pá 5.2.2010 21:58:04

                            MarPit >> Tak zas musíš brát,že dřív se "nečančali" rybáři s kaprama jako teď...fotka asi dost skresluje (ještě k tomu focena zhora a kapr je "naležato",to nikdy tolik nevynikne).

                              MarPit - Profil | Pá 5.2.2010 21:56:46

                              Nix >> Nechci se nějak přít, ale výška 64 cm ? Podívej se na poměr kapra a předloktí. Jak velkej to byl chlap ?

                                Pvl - Profil | Pá 5.2.2010 21:21:21

                                milošs >> Já jsem si myslel ,že tu rybu chytnul někdo od vás . Než zde někdo napsal -Holice

                                  milošs - Profil | Pá 5.2.2010 21:17:43

                                  Pvl >> pokud se nepletu, tak pan Volf chytil toho kapra na jedničce pod chatou nebo kousek doprava směrem k pařezům. Ale už si nejsem jistý. P. Volf chytil též (bez záruky) na Seči dvacítku štiku...

                                    Pvl - Profil | Pá 5.2.2010 20:13:34

                                    Jarmil Koloušek >> Ty jsi jezdil na Rozkoš ? Nebo jen náhoda

                                      Nix - Profil | Pá 5.2.2010 20:10:41

                                      Jarmil Koloušek >> Dobrý večer i vám , u ulovení tohoto kapra jsem nebyl , pouze jsem odpověděl na dotaz : Jaký je český rekord kapra . Veškeré údaje které jsem sem napsal byly z časopisu Kajman .
                                      jen pro zajimavost výška těla byla 64cm

                                        Jarmil Koloušek - Profil | Pá 5.2.2010 19:57:40

                                        Nix >> Dobrý den vážený kolego,

                                        já nejsem příliš zastánce honu za rekordy, avšak k fotografii, kterou jste zveřejnil, si myslím, že mám co říci. U tohoto ulovku jsem byl osobně a velice mě překvapilo, že se jedná o oficiální český rekord i v dnešních letech. Ačkoliv pan Volf (muž na fotografii) chytil kapra velice hezkého, viděl jsem na vlastní oči i chycené kapry větších rozměrů a to na území ČR. Omlouvám se, že jsem takto vstoupil do diskuze bez toho, aniž bych něco řekl k tématu, avšak k té fotografii jsem se musel vyjádřit. (prostě mi to nedalo) Pakliže by to někoho zajímalo, tak ten kapr bych chycen na vařený hrách, který byl tehdá na dané lokalitě v komunitě rybářů (ve které působil i pan Volf) velmi populární.

                                        s pozdravem Jarmil Koloušek

                                          Červené karty: jurasoft