Rokytka 1 podrevír Martinák

Pokec z nového pražského podrevíru

Gandy - Profil | Po 12.11.2012 9:07:29

Na víkend jsem zůstal v Praze, tak jsem se zašel v sobotu podoledne podívat k Martiňáku. Žádný masakr jsem neviděl. Osobně jsem si nesekl. Záběry byly, ale jak na feedetu tak na teleskopu neseknutelné škubance. Ani u ostatních lovících jsem nezaznamenal zdolávání ryby. Odcházel jsem v deset, třeba to pak začalo jít.

    Gandy - Profil | Po 12.11.2012 9:04:30

    chřenovák >> Já na nějakou info ceduli věřit nebudu, vystačím si s rybářským řádem :-) Tam by to mělo být popsáno - lov povolen pouze tam a tam, stejně jako je to např u Aloisova:
    - zákaz lovu ryb z hráze,
    - zákaz lovu ryb v horní části nádrže ( vyznačeno tabulemi ) z důvodu ochrany vodního ptactva,
    či Slatiny:
    - lov ryb povolen pouze z levého břehu v úseku od konce hráze až ke vtoku (zaústění) Hostavického potoka - označeno tabulemi

      bambus11 - Profil | Ne 11.11.2012 23:02:28

      chřenovák >>
      Jj, už jsem si to ověřil, díky

        chřenovák - Profil | Ne 11.11.2012 17:53:32

        bambus11 - 8. Rybník Martiňák Praha 9-Dolní Počernice 5,0 ha ( GPS 50°5‘48.362“N, 14°34‘32.556“E )
        - lov přívlačí povolen od 16.6. do 31.12.

          bambus11 - Profil | Ne 11.11.2012 12:42:29

          Gandy >>
          Je tohle všechno směrodatný? V soupisu je třeba napsáno, že lov přívlačí je na všech podrevírech zakázán atd..

            chřenovák - Profil | Ne 11.11.2012 11:30:40

            Gandy - to same je na ceduli na Kyjským rybníku ,kde se da chytat

              Gandy - Profil | Ne 11.11.2012 10:53:05

              chřenovák >> Nikde jsem nenašel, že by se smělo chytat pouze po stranách. Odkud jsi čerpal informace?

              Asi na té informační ceduli u rybníka? Nemyslím si, že je směrodatná.

              Já bych se orientoval podle:
              http://rybaripraha.cz/obsah/401008-rokytka-1

                chřenovák - Profil | So 10.11.2012 19:18:13

                Vyznačene místa,kde se muže chytat

                  Gandy - Profil | Pá 9.11.2012 8:28:37

                  Tak jsem dnes ráno cestou do práce hodil z autobusu oko k rybníku a minimálně tři lidi jsem tam ze strany k sídlišti zahlédl. Takže raději na víkend zmizím mimo Prahu, aby mě to tam netáhlo. Myslím, že to tam bude fakt nechutné :-(

                    piskothonza - Profil | St 7.11.2012 12:01:00

                    Gandy >> souhlasím s tebou,potřebujou to do pátku všechno zamrazit,proto podávají dezinformace...))))))

                      Gandy - Profil | St 7.11.2012 11:56:57

                      Nevěřím ani slovo, určitě to v téhle zimě jde na nához. Mate plný mrazáky a nechcete aby tam někdo šel :-)))))))))

                        PTR - Profil | St 7.11.2012 10:22:03

                        Jarda Š. >> Ono to už půjde trochu hůř. já tam půjdu nejdříve v neděli po obědě. Jsme zvědav co se bude ulovím :-)

                          Pytláček - Profil | Út 6.11.2012 17:37:30

                          Jarda Š. >> Já také cca dvě hodiny a také nic kolem šešt lovících a rybu nechytil nikdo

                            Jarda Š. - Profil | Út 6.11.2012 17:17:07

                            PTR >> Dneska jsem to byl na Martiňáku na chvíli zkusit a chytil jsem jen jednu plotici (a hlavně pěkný slejvák). Rybářů tam moc nebylo (cca 5).

                              valdos - Profil | Út 6.11.2012 15:05:07

                              PTR >> musím říct že to škoda je, pravidelnou kontrolu naše vody potřebují jako sůl!

                                valdos - Profil | Út 6.11.2012 15:04:30

                                Gandy >> měl jsi mu říct, že kvůli takovejm jako je od nemáme měsíc od nasazení co chytat a hodit ho do vody i s prutem ;-)

                                  Gandy - Profil | Út 6.11.2012 14:44:36

                                  valdos >> Já se tam trefil do chvíle po nasazení. Což jsem netušil. Ale udivovalo mě, že tam chodí tolik lidí. První kapr měl přes pade. Když jsem ho pouštěl, tak mě vedle sedící kolega prosil, abych mu ho dal. U třetího už měl kecy, že takový jako já jen překážej u vody. No a v létě už jsem tahal jen kousky kolem těch 25-30cm. Drobotě tam byla spousta.

                                    PTR - Profil | Út 6.11.2012 14:39:55

                                    valdos >> Vídám to při procházce kolem a platit mi tam placka, tak si pravidelně odnesu nějakou povolenku :-))

                                      valdos - Profil | Út 6.11.2012 14:37:23

                                      PTR >> já tam chytil pár kapříků kolem 25-30 cm a jednoho 48 cm na jaře :-) To víš, tam se masaří ve velkým ;-)