Rokytka 1 podrevír Martinák

Pokec z nového pražského podrevíru

Rybkin - Profil | St 28.4.2010 20:59:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

chřenovák >> Ale než se v tom začali hrabat tak to tam bylo v pohodě.Ten hnus je tam až letos

    chřenovák - Profil | St 28.4.2010 20:57:46

    Rybkin >> Hlavně to pěkně zavaní

      Rybkin - Profil | St 28.4.2010 20:56:13

      chřenovák >> Je to tam hustý co,celkem jsem zvědavej jestli s tim bude někdo něco dělat.Vypadá to že soudruzi z NDR udělali někde chybu

        chřenovák - Profil | St 28.4.2010 20:54:26

        Vase zprava

          chřenovák - Profil | St 28.4.2010 20:53:55

          Rybkin >> dnešní procházka

            Rybkin - Profil | St 28.4.2010 18:10:10

            Tak já se byl podívat dnes,na ryby to už asi moc nebude:-(

              yzzak - Profil | Út 20.4.2010 14:07:23

              chřenovák >> Jak ti asi každý potvrdí revír naprd a přitom vipadal tak slibně :-(

                chřenovák - Profil | Po 19.4.2010 22:24:44

                Dneska

                  yzzak - Profil | Po 19.4.2010 15:34:17

                  Rybkin >> Kdyz to vybagrovávali tak tam bylo ,,vrty" i pres 4 metry hluboky jenze tu zeminu neodvezly ale zase to zarovnali

                    Rybkin - Profil | Ne 18.4.2010 20:48:14

                    yzzak >> Já to házel směrem k hrázi a bylo tam něco málo přes metr co jsem koukal na lidi co chytali od cesty tak tam bylo pul metru

                      yzzak - Profil | Ne 18.4.2010 20:40:41

                      Revír naprd. Moc lídí koukáš na sídliště, ryb taky pomálu. Navíc říkaly odbahněni ale jen rozryly dno a zase ho zarovnali jinak by tam byla hloubka 3 metry

                        Rybkin - Profil | Ne 18.4.2010 20:34:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        chřenovák >> Naprd,strašně bordelu na hladině a mělko.Navíc mi vadí že tam neni žádná jiná ryba než kapr.Sednout si tam cos seděl ty tak jedu rovnou do Bohnic to procesí za sebou bych asi nezvládl.

                          chřenovák - Profil | Ne 18.4.2010 20:24:06

                          Rybkin - jak se ti na tom rybníku chytalo

                            chřenovák - Profil | So 17.4.2010 21:49:29

                            Vase zprava

                              chřenovák - Profil | So 17.4.2010 20:00:31

                              Odpoledne bez záběru a plovoucí bordel

                                chřenovák - Profil | Pá 16.4.2010 21:37:54

                                Sope - je tam kapr i amur

                                  chřenovák - Profil | Pá 16.4.2010 21:36:54

                                  Rybkin - dneska jeden rybář a nic jenom zima zítra pujdu to zkusít odpoledne uvidim

                                    Rybkin - Profil | Ne 11.4.2010 14:08:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Sope >> Přesně tak zatim vysazen jen kapr,byl jsem tam minulej víkend celý dopoledne a měl jsem dva záběry jednoho kapra jsem vytáhl a jednu lysku

                                      Sope - Profil | Ne 11.4.2010 14:01:22

                                      zdravim, nevíte někdo jak to na tomhle novém revíru šlape?? Udajně je tam zatim vysazen jen kapr? Jezdí tam někdo

                                        chřenovák - Profil | Ne 31.1.2010 13:57:41

                                        Vase zprava