Rokytka 1 podrevír Martinák

Pokec z nového pražského podrevíru

LosPafkos - Profil | Pá 16.11.2012 21:33:03

piskothonza >> je fakt,že mám malou sbírku bambusáků a Tapů :-))Jsem letos ty zoufalce s kuličkama viděl na praguekapřímmaratonu a je to peklo a dovča v tahu :-))

    Tom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 21:31:48

    bývá tam velký boj ráno o místo? :-) ... když tam budu 6:30 tak snad nebude na mém vybraném místě plno :-)

      Tom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 21:31:17

      piskothonza >> :-)

        piskothonza - Profil | Pá 16.11.2012 21:30:10

        LosPafkos >> si zaostalej,časem to pochopíš,kapry na žížu jsem chytal naposled za komančů,doba dnes je již někde jinde,zamrznul si ve středověku...))))

          Tom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 21:29:11

          LosPafkos >> ok budu chytat na takovýto kulatý na co chytaj ty lidi co neznají tajemství citlivé špičky a přírodníh nástrah ;-) teda znali ale přeměnili se a snaží se o větší úlovky ( což sice na martinaku nevim nevim :-))) ale když kolega psal o monstrozni rybě :-)) tak bych měl monstrozni rybu na 2,75lb prut vytáhnout :-))

            LosPafkos - Profil | Pá 16.11.2012 21:25:38

            Tom&Tom >> nerozumím řeči tvého kmene,chytám pupíky na žížu,pařenku,kuku :-)

              LosPafkos - Profil | Pá 16.11.2012 21:24:43

              Tom&Tom >> ten dál od asfaltky,nechci psát od jezu,bo tam jsou dva :-))

                Tom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 21:23:54

                LosPafkos >> rozkrmim to peletama a poslu tam jednou domácí boilie v dipu to je rybí ... a na druhej dám broskev s pop upem v těstu a uvidíme co to bude dělat :-))

                  Tom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 21:22:40

                  LosPafkos >> druhý z leva nebo z prava ? ;-)

                    Tom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 21:22:03

                    Rybkin >> jojo tam asi pujdu .. budu i trochu dál od té hloubky než na druhé straně ;-)

                      LosPafkos - Profil | Pá 16.11.2012 21:21:06

                      Tom&Tom >> a pozor v místě kde máš druhý kroužek zůstala pneumatika,tak ať furt netrháš :-)) Ten Martiňák svaz fakt posral,jen tunel na prachy,vedle Pařezák byl krásně vyčištěn.

                        Tom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 21:17:21

                        LosPafkos >> V tom případě stačí udělat jedno krmný místo ale větší .. protože ty ryby budou jezdit a to žrádlo hledat ... nebudou někde pod nějakou rovinou nebo pod nějakou propadlinou .. Děkuju za info :-) ... ¨Svaz jsou kr*teni!!

                          LosPafkos - Profil | Pá 16.11.2012 21:01:31

                          Tom&Tom >> viděl jsi to vypuštěné ? Tam ani koryto není,je to placka s minimem vody,svaz to posral :-((

                            Rybkin - Profil | Pá 16.11.2012 21:01:00

                            Tom&Tom >> Doporučuju sednout ze strany pole,od te stezky je děsnej provoz a k tomu stavidlu se dá házet

                              Tom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 20:57:19

                              Rybkin >> koukám na to no ... myslim si že se budou zdrzovat kapři tam nebo jestli budou jezdit tak si myslim že v korytě bych je mohl zachytit :-)

                                Tom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 20:56:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Asi bych to viděl sem někam , udělat tyto dvě krmný místa ... podle reliéfu to vypadá dobře :-)

                                  Rybkin - Profil | Pá 16.11.2012 20:54:03

                                  Tom&Tom >> Největší hloubka bejvá u stavidla:)

                                    Tom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 20:52:05

                                    prasatko >> monstrozní jo? :-))) No já se tam vydám ted v nedeli ... mám uvařený nový boilie tak ho aspon zkusim :-) myslim se tam je z pískovny maximálně nějakej kapřík 75 cm :-) jako větší tam bude ale monstrozni asi ne ;-)) kde myslíš že je největší hloubka?

                                      Pytláček - Profil | Po 12.11.2012 13:51:48

                                      já byl ve čtvrtek a za dvě hoďky nic, kolem šest lovících také nic

                                        prasatko - Profil | Po 12.11.2012 10:12:49

                                        čau chlapy já tam byl včera a žádná sláva měl jsem jak říkáš 2 škubance ten jeden jsem proměnil v kapra 53cm a ten další nic.Potkal jsem tam chlápka co tam byl hned v útery po otevření a říkal že jich udělal 8kousku a na prutu měl monstrozní rybu která mu utrhla s povolenou brzdou 30vlasec.šel i ve středu a 1 plotice za celej den.tak nevím počasí?