Rokytka 1 podrevír Martinák

Pokec z nového pražského podrevíru

NPTR - Profil | Út 6.11.2012 14:22:43

valdos >> A stánek tam opravdu není, pouze dole hospůdka (alespoň v létě byla)

    NPTR - Profil | Út 6.11.2012 14:22:03

    valdos >> Já tam, kromě jednoho obrovského kapra ( cca 25 cm), nechytil nic jiného. Jako nástražní rybička na candáta byla velikost akorád. Třeba tam bude příští týden nějaký zapomenutý kapřík i pro mě :-), protože se tam s nikým tlačit nechci :-(

      Nvaldos - Profil | Út 6.11.2012 14:11:11

      Pedro1 >> Než ho teď vypustili tak tam bylo perlýnů spousta, hlavně teda těch malejch. Až jsem si říkal, že by tam měli dát nějaké dravce...

        Nvaldos - Profil | Út 6.11.2012 14:09:35

        plavan >> ten stánek už tam myslím není :-)

          NGandy - Profil | Út 6.11.2012 14:03:02

          PTR >> Kolega mi říkal, že v neděli viděl dva lovící ve Kbelích. Chytat se tam smí od pondělí.

            NPTR - Profil | Út 6.11.2012 13:51:00

            Gandy >> Tak to já také, ale včera tam už nějaký šikula před šestou večer seděl.

              NGandy - Profil | Út 6.11.2012 13:49:53

              fotojakes >> Škoda že do práce i z práce chodím za tmy, jinak bych se tam s foťákem zastavil. Koukni tu na mé fotky tohoto revíru (St 10.10.2012 8:50:13) ať máš trochu přehled, jak to tam vypadá.

                Nplavan - Profil | Út 6.11.2012 13:43:50

                Pedro1 >> bude vítán i oloupen :-))))

                  Npiskothonza - Profil | Út 6.11.2012 13:42:36

                  opravil bych zápis Pedra,tech plotic už tam je jen 7,jednu zblajzla ta štika a cejnů jen 9,tři odnesl místní gurmán na salát,jen jsem chtěl opravit stav,aby nedošlo k nedorozumění...)))

                    NPedro1 - Profil | Út 6.11.2012 13:39:36

                    fotojakes >> No jestli budeš mít sebou flašku rumu,budeš tam vítán:-)

                      Nfotojakes - Profil | Út 6.11.2012 13:35:29

                      Pedro1 >> brzo ráno asi určitě nevstanu, leda, že bych šel rovnou z akce:-)

                        NPedro1 - Profil | Út 6.11.2012 13:27:39

                        fotojakes >> Tam si zajeď.Tam to bude stát za to.
                        V Praze to máme takhle:
                        Rybník se vypustí,pseudovyčistí a zase napustí.
                        No a co se udělá v Praze s takovýmhle rybníkem????

                        No nasype se do něj několik metráků jatečních kapřů k pobavení a nasycení místní členské základny:-)))))))))))

                        V tom rybníce je asi 8 plotic,12 cejnů,jedna štička a stovky kaprů:-))))))

                        No a co udělá místní členská základna????
                        Nabídky využije a o víkendu bude masakr.Doslova.Možná budou i bitky o místa,když příjdeš brzy ráno:-)))

                          Nplavan - Profil | Út 6.11.2012 13:24:45

                          fotojakes >> nebude tak horký, ono je skoro na všech Pražských vodách nasazeno, tak se ten zájem rozmělní. A navíc má být škaredě.

                            Nfotojakes - Profil | Út 6.11.2012 13:23:45

                            Gandy >> díky, je to jen kousek z trasy domu:-)

                              Nfotojakes - Profil | Út 6.11.2012 13:23:21

                              plavan >> na ryby tam nepojedu, ani nemám povolenku, mě jde o focení toho co tam nejspíš nastane:-).

                                Nplavan - Profil | Út 6.11.2012 13:20:05

                                fotojakes >> ten rybník je rarita. V rybníku byl metr vody, pak ho v roce 2009 vybagrovali, napustili a bylo v něm necelej metr vody. Hned po napuštění vyplavala na hladinu howna z nějakých řas a za měsíc se tam skoro nedalo chytat. Vše z grantů EU :-)))))
                                Ale jinak to je místo, kam se obtížně jede autem, na procházku tam chodí celé sídliště Černý Most ( lidí možná jako v opravdovém Mostu ) a zrovna u rybníka křižují čtyři vycházkové cesty. Všude asfalt, jen za tvým lovným místem kus trávníku. A kam myslíš, že si sedne matka se dvěma plačícími dětmi ? Do toho tam vletí rotvajler, kterého tam má jeden pičus navolno a chce přes něj sbalit nějakou babu :-))))) Já tam tři roky nebyl, ale pořád si to pamatuju.
                                Zapomněl jsem na stánek s pivem a chlastem, což je pro někoho výhoda, pro někoho naopak.

                                  Nfotojakes - Profil | Út 6.11.2012 13:17:37

                                  Gandy >> tak do SZ, možná budu v sobotu v Praze, tekže pokud to nebude úplně mimo trasu, stálo by to za podívanou:-)

                                    NGandy - Profil | Út 6.11.2012 13:14:10

                                    fotojakes >> A já udělal takovou hezkou mapku...:-)

                                      Nfotojakes - Profil | Út 6.11.2012 13:11:18

                                      Jarda Š. >> Dělám si srandu, mám to z ruky a i kdybych to měl pod barákem, tak si tam půjdu udělat maximálně ilustrační fotky pro nějakou povídku od vody:-) Myslím, že to bude zajímavý zážitek:-)

                                        NJarda Š. - Profil | Út 6.11.2012 12:59:54

                                        fotojakes >> Odkud a čím?