Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NPvl - Profil | Ne 31.1.2010 14:23:30

Gandhi >> to jsi mne zaskočil ..

    NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 14:22:47

    Bady >> tak to je potom ale super!!! tak to bude konec unora a uz pojedem k vode!!! :-DDD

      NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:20:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Pvl >> NJN to by nám šlo))

        NPvl - Profil | Ne 31.1.2010 14:19:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Gandhi >> Jedna lenošná .o§)

          NBady - Profil | Ne 31.1.2010 14:19:09

          opravuji se ohen

            NBady - Profil | Ne 31.1.2010 14:17:03

            Zindys >> neboj pracuji na tom každej den chodím delat ahen aby led povolil

              NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:14:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Vase zprava

                NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 14:09:58

                Gandhi >> ano bude....za chvili to bude jenom samej privat..:-((

                  NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:09:00

                  Zindys >> no už je to a bude hůř(

                    NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:07:55

                    Pvl >> mi máme taky svůj privát ale je mi to vcelku proti srsti,EDIT prosímtě komu bys měl ležet v žaludku takovej super stařešina)))

                      NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 14:07:41

                      Gandhi >> jo mas pravdu ze az se bude chytat, tak se to tu ozivi, ale to treba jeden vecer a pak bude tejden klid...(vsichni u vody) :-)))
                      a to s tem privatnima diskuzema je pekna pitomost! nejlepsi je to takhle verejne! a kdyz potrebuju s nekym pokecat soukrome tak od ceho jsou SZ

                        NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 14:05:33

                        Bady >> zdarec chlape! tak to co nejdriv rozdychej :-DDD

                          NPvl - Profil | Ne 31.1.2010 14:04:02

                          Gandhi >> Nesnáším na jednu stranu dělat tajnosti a na druhou se předvádět a čekat, až někdo napíše jaké je to škoda, že už sem nechodí !! Jestli si někdo ,nebo někteří založili svůj pokec ať se tam eventuelně plácají po ramenou .Je mi to celkem buřt . EDIT : Určitě některým lidem ležím v žaludku .Nevadí mi to ,protože nemám problém si eventuelně pokecat s tím, kdo je naladěn, tak nějak na stejnou vlnu

                            NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 14:02:05

                            Bady: jj,ty už v tom umíš chodit trochu víc-D-D-D .Ti mladší to moc neumí,no! To zas budou akce pod lesíkem-D-D-D. Sodoma Gomora !

                              NBady - Profil | Ne 31.1.2010 13:59:14

                              Pavel Polák >> ale me nic nebylo hůř na tom byl tomi a john.

                                NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 13:55:32

                                Bady: to se dalo čekat,jak tu od rána z troubeckýho Proficarpu nikdo nebyl, že se zas něco dělo ! A ono vydýchávání draka !-D-D-D Nezklamali jste !

                                  NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 13:54:54

                                  Pavel Polák >> podle mě to byla chyba na soukromé debaty fungujou SZ a spousta jinejch prostředků skype atd.za chvilku se tady nereg návštěvník nedostane do žádné diskuze EDIT z ikon tu zůstal jen PVL)))

                                    NBady - Profil | Ne 31.1.2010 13:53:52

                                    Cau kluci byl jsem s holkama a s tomim omrknout jezero a je zamrzlé jako prase da se to v pohode přejít. Museli jsme jit na procházku, aby jsme se po včerejším plesování vydýchali.

                                      NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 13:52:16

                                      Gandhi : to je pravda a je to škoda !Chodilo sem tolik dobrých kluků a kde je jim konec ?Myslím takových těch ikon !

                                        NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 13:50:49

                                        Pavel Polák >> bohužel stím tady dost zametli privátní otázky spousta lidí tam zalezla a veřejné disk upadaj((