Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 14:48:33

Pvl: no povídej! Co se událo? A neříkej mi,že jste se ožrali ! Tomu bych stejně nevěřil--DDDDDDD

    Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 14:48:23

    Pvl >> neni zac, sou to pekne fotky!!!

      Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 14:47:41

      Gandhi >> Možná to byla jen mimořádka .o§)

        Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:46:16

        Pvl >> jak by řekl unca seš divnej))))

          Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 14:45:27

          Gandhi >> Abych pravdu řekl nijak mne to nenadchlo

            Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:44:15

            Pvl >> no vidíš budeš muset letos přijet a zas se projedeš))

              Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 14:43:05

              Gandhi >> Na člunu s motorem jsem fakt do té doby nejel ......

                Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 14:41:54

                I když se rybařiny netýká ... ale je od vody .o§)

                  Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 14:39:54

                  Zindys >> dík

                    Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:39:34

                    Pvl >> ale tož))aspoň ses něco přiučil))

                      Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 14:37:06

                      Pavel Polák >> To byl zážitek ...pomóóc :o§)

                        Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:36:29

                        Bady >> s tím ohněm opatrně víš že se to nesmí

                          Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 14:34:26

                          Bady >> tak tak, takovy ty indiansky, ze?nejaky valecny...aby uz ta zima odesla!!!!:-D

                            Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:31:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pěkný torpédo))

                              Bady - Profil | Ne 31.1.2010 14:30:18

                              Gandhi >> nene na lede ne kolem jezera

                                Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:28:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Vase zprava

                                  Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:25:47

                                  Pavel Polák >> jasně byli jsme spolu na aníně

                                    Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 14:25:07

                                    Gandhi: kdes toho Pavlouše tak krásně nafotil?To jste byli spolu zachytat ?

                                      Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:24:43

                                      Pvl >>:§)))

                                        Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 14:24:06

                                        Bady >> oheň na ledě?