Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 13:49:31

Zindys >> asi a počkej až se trošku začne chytat a oživíme pokec)))

    NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 13:48:35

    Zindys: však konkurence je zdravá ! Jen prospěje tomuto webu ! Hýbe se to a wo tom to celý je !!! Prostějov je " Velká Morava " a to já teda můžu !!!

      NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 13:46:14

      Zindys >> není to tak úplně pravda na 3ce jsou místa kde se dá z odhozu zachytat velice dobře a ztráty ryb při zdolávání jsou minimální))

        NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 13:45:23

        Pavel Polák >> no tak to je nas fakt malo....chtelo by to vice lidi....
        hele nova otazka se tu objevila: Kapraři Prostějov a okolí.že by konkurence?? :o)

          NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 13:42:57

          Zindys: jj,přesně ! I s Proficarpem ! To jsou dobří kluci ! Někdy ! -D-D-D-D

            NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 13:40:00

            Pvl >> no ja to bral jako vtip, ale....kdyby se to fakt stalo tak uz s velkyma rybama jedine anin, a tam ses bes lodi marnej :-)))

              NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 13:38:52

              Pavel Polák >> i semnou a proficarpem???

                NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 13:37:14

                Zindys: aspoň,že těm krmítkářům nedovolili chytat s dvěma návazci a můžou vzít jen jednu rybu! Proto je tam tak vylidněno ! A nás,pouštěčů,je tam všehovšudy,jen co vím já,celkem 6.

                  NPvl - Profil | Ne 31.1.2010 13:36:34

                  Zindys >> Pokus o vtip .. nesmíš brát vše smrtelně vážně :o§)

                    NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 13:34:23

                    Pavel Polák >> no ze severu se taky bere voda, ale vnadit se muze....kobrou, krmitkama, jak chces....akorat krvi a masem ne...ale to je zakazano vsude

                      NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 13:33:21

                      Pvl >> no kdyby tam zakazali vnadit, tak by to bylo hodne spatny!!!! to uz by nemelo cenu tam jezdit....

                        NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 13:33:17

                        Zindys: to už tam zakázaný je, ale víš jak...? Nedej rybě nažrát !!!-D-D-D

                          NPvl - Profil | Ne 31.1.2010 13:31:01

                          Zindys >> Tak je to spravne, tak to má byt :o§)

                            NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 13:30:01

                            Pavel Polák >> ono je to tam zakázáno protože je to 1 vodárenské ochrané pásmo a kvůli těžbě

                              NPvl - Profil | Ne 31.1.2010 13:29:59

                              Gandhi >> mám :o§)))

                                NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 13:29:50

                                Pavel Polák >> jo jo, na Troubkách se nemůže nic, kvůli pitné vodě co se s tama bere....za chvili nam zakazou i vnadit!!!

                                  NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 13:28:46

                                  Pvl >> máš SZ

                                    NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 13:28:01

                                    Gandhi : přesně.Teď to sedí ! Na Annínským můžeš za těch 5 litrů ročně ,tuším,totálně všechno! Na troubeckým skoro nic !

                                      NPvl - Profil | Ne 31.1.2010 13:27:23

                                      Gandhi >> Trochu jsi zde zamistifikoval Teď už je to hoší :o§((

                                        NGandhi - Profil | Ne 31.1.2010 13:24:14

                                        Pavel Polák >> opraveno