Hádky s RS

Dobry den,je tady konec sezony a ja jsem se chtel zeptat,jake jste letos meli problemy s RS a jake byly nejcastejsi duvody vasich hadek s RS?
Autor diskuse: FRANCOUZ - Profil , 12.1.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nboyscout - Profil | Út 12.1.2010 23:40:54

Jorge26 >> a proč to nahazoval? To je někde v zákoně nebo BP psáno, že RS mně může zkoušet z hodu do dálky? :-)

    Nalfa - Profil | Út 12.1.2010 23:39:30

    roman >> tobě taky pěkný den a dobrou sezonu

      Nroman - Profil | Út 12.1.2010 23:37:45

      alfa >> ach jooo, komu neni radno tomu není pomoci...pěkný den.

        NJorge26 - Profil | Út 12.1.2010 23:36:44

        roman >> Chlapi, musím dát Alfě za pravdu... takhle přišel na "pětce" o papíry loni můj kolega.

          Nalfa - Profil | Út 12.1.2010 23:33:53

          roman >> to už si každý musí sám přehodnotit.s tou gumičkou jsem to taky slyšel a nevím co je na tom pravdy.jsme propojeni,tak víme co se děje nebo chytá kde na jezerech pod pálavou.co jsem tu ventiloval se stalo mému sousedovi.přijel pěkně vykulenej a že by si jeho žena dělala hned noty...nevím,nevím

            NMarťasLysa - Profil | Út 12.1.2010 23:21:19

            nikdy jsem s RS problém neměl a mí kolegově co chodějí kolem vody jsou úplně normální rybáři, který nebuzerujou pro kraviny. Ale když se někomu nelíbí, že si nemůže odnést třeba 5 kaprů v jeden den, když mu zrovna jdou, nebo chytat ve 2h. tak tu povolenku mít nemá. Ale v Nymburce jsou fakt kreténi, který vás nenechaj ani vychcat, protože pak nejste schopni ihned a bez prodlení manipulovat s prutama. Slušným lidem přeji krásnou sezonu 2010

              Nroman - Profil | Út 12.1.2010 23:08:31

              alfa >> možná to na někoho zkusil,možná se našel blb co to udělal.....víš fámy se šíří rychle, nedávno tu byla plamená diskuze o tom že ti vezmou noty za gumičku-----bo používáš kámen a s toho jasně vyplívá že s ním nejde nahodit a tudíž navážíš....zase plati první řádky. RS není Bůh ale člověk s jasně danýma právama a povinostma---tak asi tak Ale neboj mám dojem že jedna gros aktivní RS se tady objevý jen co tuhle diskuzy najde....a to se budou dít věci haha

                Njarda 2004 - Profil | Út 12.1.2010 23:06:22

                alfa >> Kolego proč mám pocit že kecáš?

                  Nalfa - Profil | Út 12.1.2010 22:58:50

                  roman >> to musíš na jiný blog.tahle ,,pohádka" nemá veselý konec

                    Nroman - Profil | Út 12.1.2010 22:53:35

                    alfa >> a ještě tu o karkulce sím......

                      Nafjee - Profil | Út 12.1.2010 22:42:47

                      No prý to pravda je no ...

                        Nalfa - Profil | Út 12.1.2010 22:24:19

                        Rytíř >> byl jsem odskočen.jinak to není sranda.na D5 je zákaz vyvážení.když vyvezeš třeba 220m máš vymotáno 3/4 cívky.smotáš a teď se předvedeš.nahodíš á 110m což není ani 1/2 cívky a seš bez papírů

                          NRytíř - Profil | Út 12.1.2010 21:43:01

                          alfa >> si dělaš prdel ne,s tim vlascem?

                            NBrulaKO - Profil | Út 12.1.2010 21:13:57

                            alfa >> coože děláá?nutí je nahodit a přeměřuji jim vlasec?proč to dělá?

                              Nsyny - Profil | Út 12.1.2010 20:47:06

                              alfa >> dyje 5 na cestě od Strachotína...
                              měl jsem za to,že máš na mysli fleky hned u cesty...jo,ja tam chytával,když jezero ještě nebylo jezerem ale řekou,krásná to byla doba..

                                NKony94 - Profil | Út 12.1.2010 20:46:03

                                Brouček >> Chceš říct že když jsem si koupil hostovací povolenku a jeden starý tupý člen RS nevěděl že se něco takového vydává a byl naprosto nepříčetný před rybáři mi nadával že jsem pytlák no nevím nevím jestli je něco špatného na mé straně ja se mu to vysvětlit snažil ale začal hulákat pytlák ale to jsme tu dlouho neměli atd

                                  Nalfa - Profil | Út 12.1.2010 20:43:10

                                  syny >> když jedeš po cestě z N.Mlýnů (od vrat) okolo D5 na Strachotín.Ber to,že záleží z které strany jedeš.Buď od Strachotína nebo od Šakvic,záleží jak se kdo vyjádří.Druhá strana pod Pavlovem.Pod Pavlovem pod jachtklubem(na kose)jsem chytal když tam ještě nebyla žádná bouda,marimgotka ani karavan.Teď už tam moc nechodím.28.12.jsem jen namočil udice v N Mlýnech pod vratama abych neměl absťák.

                                    NSumík1965 - Profil | Út 12.1.2010 20:27:02

                                    kakr >> Díky za vysvětlení. Příjemný večer.

                                      NBrouček - Profil | Út 12.1.2010 20:26:03

                                      160 docházek 22 kontrol a ani jeden problém, ti co zde mají nějaký problém s RS jsi v 90% můžou za ten problém sami, že nemají vše vpořádku nebo nedělají to co mají. ale pak vinu svádí na RS oni jsou ti špatní nejdřív si zameťte před vlastním prahem a pak tu něco plácejte.

                                        Nmattafix94 - Profil | Út 12.1.2010 20:18:35

                                        v roku 2009 som mal cez 120dochádzok a kontrolovala ma rs 12krát najviac od kedy mám rybársky lístok.....problémy som nemal len mi 2 krat vysvetlili, že nemám kapra zapisovať značkou ale celým názvom(boli to 3 mladí chalani, ktorý mi to pekne vysvetlili)a raz to bolo za stan, ktorý som musel presunúť dalej od vody(´bol to asi 70 ročný dedko, ktorý z nás mal asi nejaký komplex lebo sme chytili v ten deň asi 25 amurov)