Hádky s RS

Dobry den,je tady konec sezony a ja jsem se chtel zeptat,jake jste letos meli problemy s RS a jake byly nejcastejsi duvody vasich hadek s RS?
Autor diskuse: FRANCOUZ - Profil , 12.1.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NJovánek - Profil | Út 12.1.2010 19:29:48

Sumík1965 >> Třeba u nás,když odděláš 35 hodin.

    NSumík1965 - Profil | Út 12.1.2010 19:29:35

    Igo. >> Děkuji za vysvětlení , přeji ti v nové sezóně mnoho rybářských úspěchů.

      NMuf - Profil | Út 12.1.2010 19:27:59

      BrulaKO >> no vidíš a kvůli takovým RS co porušují RŘ vznikají problémy:-)))

        Njarda 2004 - Profil | Út 12.1.2010 19:27:22

        BrulaKO >> No něco jako STB RS.

          NSumík1965 - Profil | Út 12.1.2010 19:27:17

          kakr >> Je rozdíl mít "povolenku zadarmo" a nárok na podobnou povolenku ze "zákona". To jsou tvá slova.
          Jsem jen obyčejný rybář osvětli mě kde a za jakých podmínek dostanu povolenku zadarmo. Když to není zakotvené v žádné právní normě. To u vás v Brně se povoleky rozdávají jen tak halabala. Asi si zažádám o přestup do vaší MO :o)))))))))

            Npsryb - Profil | Út 12.1.2010 19:26:36

            Koukam že Vás všechny moc zajímá kde se ma nosit odznak , ale podle mě o to mají zajem jen ty lidi co dělají nějaké přestupky proti RŘ

              Njarda 2004 - Profil | Út 12.1.2010 19:26:32

              Luďan >> Neřeš způsob hlavně že ví jak se drží.

                NBrulaKO - Profil | Út 12.1.2010 19:26:06

                Muf >> ty co nenosí odznak viditelně jsou tajní z RS, to je nová složka RS pro boj s organizovaným pytlactvím

                  Nkakr - Profil | Út 12.1.2010 19:24:23

                  Luďan >>

                  kakr - ® [Poslat soukromou zprávu.] Út 12.1.2010 19:05:00
                  Muf >>
                  Není co vysvětlovat, ukazuji průkaz RS spolu s odznakem a obé držím v ruce a ukáži kontrolovanému rybáři. Pokud projeví zájem, může si zkontrolovat, zda číslo RS souhlasí s číslem průkazu..
                  Máš nějaký problém??
                  Já ne.

                    Nsyny - Profil | Út 12.1.2010 19:23:59

                    Luďan >> se večer podívej na kriminálku Miami a hned budeš mít jasno,jak se správně nosi odznak,kakr je velkým fanouškem toho serialu a mnoho fíglů používá i při výkonu funkce RS..:o))

                      NJarda Š. - Profil | Út 12.1.2010 19:23:16

                      Sumík1965 >> Na povolenku zdarma člen RS nemá automatický nárok, ale jde o odměnu za to, že fukci vykonával řádně. Když člen RS udělá při výkonu funkce nějaký závažnější průših, pak nemusí dostat povolenku nejen zadarmo, ale ani za peníze.

                        NIgo. - Profil | Út 12.1.2010 19:21:34

                        Sumík1965 >> nemáš pravdu. V každém US jsou jiné podmínky pro vydání povolenky. Jsem hospodář MO a člen RS v Pražském US a povolenku zdarma nemám . Musel bych vykázat min. 100 odpracovaných hodin abych na ni měl "nárok"

                          NLuďan - Profil | Út 12.1.2010 19:21:21

                          kakr >> Dobře tak tady už jde o slovíčka taky nikdo nepsal že ne. Můžu teda vědět jakým způsobem je v ruce?

                            Nčabi - Profil | Út 12.1.2010 19:20:55

                            kakr >> takže ho nosíš tak jako by jsi krmil koně cukrem?:-)

                              Nkakr - Profil | Út 12.1.2010 19:18:47

                              Luďan >>
                              já jsem někde psal, že nosím odznak sevřený v dlani??
                              Kde prosím?

                                NLuďan - Profil | Út 12.1.2010 19:16:47

                                kakr >> Ale sevřenej v dlani asi není viditelný místo. A nebo někdo chodí s otevřenou dlaní před sebou??

                                  NSumík1965 - Profil | Út 12.1.2010 19:16:46

                                  Rytíř >> Jak jsem již napsal, prostě zadarmo. Nijak se na tom neodvíjí kolik měl kontrol u vody a nebo kolika rybářům odebral papíry. Je na tom úplně stejně porybný, který bude u vody každý den a odhalí x porušení RŘ s porybným, který si udělá 20 nebo 30 kontrol. Údajně mají jednou za čas sezeníčko, kde to těm co mají málo kontrol vytknou a voda teče dál.Je to můj názor jestli nemám pravdu tak mě oprav.

                                    Nčabi - Profil | Út 12.1.2010 19:16:44

                                    kakr >> absolvent ještě nejsem...takže si můžu dovolit něco nevědět...

                                      Nkakr - Profil | Út 12.1.2010 19:16:20

                                      Muf >>
                                      Myslíš na zpátečku? To také stanoví zákon?

                                        Njarda 2004 - Profil | Út 12.1.2010 19:16:05

                                        Toony >> Samo že přestupek pokud orgána nevložíš do vodního živlu pak je to utok na veřejného činitele a jdeš na hanbu tak na 5 měsíců. Podle toho jak moc se naloká.