Hádky s RS

Dobry den,je tady konec sezony a ja jsem se chtel zeptat,jake jste letos meli problemy s RS a jake byly nejcastejsi duvody vasich hadek s RS?
Autor diskuse: FRANCOUZ - Profil , 12.1.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMuf - Profil | Út 12.1.2010 19:15:21

kakr >> když půjdeš prdelí napřed tak ano.

    NToony - Profil | Út 12.1.2010 19:13:12

    jarda 2004 >> Ale kdyz mu ty papiry neukazu? Tim bych jakoby pytlacil, ale nepusobil bych zadnou skodu, takze by to byl asi jen ten prestupek, ne?... A tedka me zajima, co muzu dostat za ten prestupek ...

      Nkakr - Profil | Út 12.1.2010 19:13:02

      Muf >>
      Ruka není viditelné místo?
      Když si dám placku na prdel, to je OK?? Je přece viditelná,ne??

        NMuf - Profil | Út 12.1.2010 19:10:14

        kakr >> RŔ § 17 RS je při výkonu své funkce povinna: nosit služební odznak na viditelném místě. Snad Tě nikde nepotkám protože by s Tebou byl hned problém.

          Njarda 2004 - Profil | Út 12.1.2010 19:09:35

          Toony >> Ja nevím asi ti stopí noty ale rád je nemám košťata zakomplexovaný.

            NToony - Profil | Út 12.1.2010 19:07:16

            jarda 2004 >> Krasne jste to napsal, ale nic sem z toho nepochopil :))).... Takze mohl by me za to postihnout, kdybych mu enchtel odevzdat povolenku ci ne?:) Kdyz by to byl prestupek a co by mi popripadne hrozilo, kdyz udelam ten prestupek?:)

              Nkakr - Profil | Út 12.1.2010 19:06:23

              Jarda Š. >>
              Já vím. Horší je, že to absolventi neví....

                Nkakr - Profil | Út 12.1.2010 19:05:55

                R.P. >>
                Tak nevím, máš asi lepší profesory:-)))

                  NRytíř - Profil | Út 12.1.2010 19:05:32

                  Sumík1965 >> co si představuješ,pod tim"ZADARMO"?

                    NJarda Š. - Profil | Út 12.1.2010 19:05:21

                    kakr >> Zkoušky pro výkon funkce RS nemusí skládat také ten, kdo ze základů rybářství odmaturoval na střední odborné škole nebo složil absolutorium na vyšší odboné škole, anebo složil zkoušky pro výkon funkce rybářského hospodáře.

                      Nkakr - Profil | Út 12.1.2010 19:05:00

                      Muf >>
                      Není co vysvětlovat, ukazuji průkaz RS spolu s odznakem a obé držím v ruce a ukáži kontrolovanému rybáři. Pokud projeví zájem, může si zkontrolovat, zda číslo RS souhlasí s číslem průkazu..
                      Máš nějaký problém??
                      Já ne.

                        NR.P. - Profil | Út 12.1.2010 19:01:32

                        kakr >> náhodou jo

                          NMuf - Profil | Út 12.1.2010 19:01:13

                          kakr >> reději vysvětli jak je to s tím odznakem v ruce:-)))))

                            Njarda 2004 - Profil | Út 12.1.2010 18:59:48

                            Toony >>Postihne tě ruka zákona né nepodobná tramvajákovi v uniformě jako veřejný činitel ale beze zbraně takovej nedomrdlej policajt.

                              Nkakr - Profil | Út 12.1.2010 18:56:32

                              R.P. >>
                              Asi neštuduješ v Budějkách, že:-)))

                                Nkakr - Profil | Út 12.1.2010 18:55:24

                                Sumík1965 >>
                                Je rozdíl mít "povolenku zadarmo" a nárok na podobnou povolenku ze "zákona".
                                A vo tom to je......

                                  Nčabi - Profil | Út 12.1.2010 18:51:39

                                  R.P. >> tak za A a za B slyším poprvé

                                    Nkakr - Profil | Út 12.1.2010 18:51:13

                                    čabi >>
                                    Pokud úspěšně absolvuješ VŠ obor v akreditovaném bakalářském ,magisterském, nebo doktorském studijním programu v oblasti zemědělství ve studijních oborech zaměřených na rybářství, nebo v oblasti přírodních věd se zaměřením na hydrobiologii, nebo ichtyologii splňuješ kvalifikační předpoklady pro výkon funkce RS.
                                    Je to dostatečně jasné??

                                      NToony - Profil | Út 12.1.2010 18:50:43

                                      Chlapi, tedka me tak napadlo. Kdyz treba bude nekdo zavazet tam, kde to neni povolene, prijde RS a bude chtit videt (popripadne sebrat) papiry a vy mu je neukazete, muze vas nejak postihnout? ...

                                        NR.P. - Profil | Út 12.1.2010 18:47:12

                                        čabi >> (1) Znalost práv a povinností rybářské stráže se prokazuje podle § 14 odst. 2 písm. e) zákona
                                        a) dokladem o ukončeném vysokoškolském vzdělání získaném studiem v akreditovaném bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu v oblasti zemědělství ve studijních oborech se zaměřením na rybářství nebo v oblasti přírodních věd se zaměřením na hydrobiologii nebo ichtyologii,

                                        b) dokladem o získání úplného středního odborného vzdělání ve studijním oboru rybářství nebo dokladem o ukončení studia na vyšší odborné škole se studijním oborem vodní hospodářství a ekologie, v němž součástí absolutoria je zkouška ze základů rybářství,

                                        c) dokladem o úspěšném složení zkoušek na rybářského hospodáře, nebo

                                        d) dokladem o úspěšném složení zkoušky pro výkon funkce rybářské stráže (dále jen "zkouška rybářské stráže") vydaným po absolvování odborného kurzu.