Hádky s RS

Dobry den,je tady konec sezony a ja jsem se chtel zeptat,jake jste letos meli problemy s RS a jake byly nejcastejsi duvody vasich hadek s RS?
Autor diskuse: FRANCOUZ - Profil , 12.1.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NBrulaKO - Profil | Čt 14.1.2010 16:16:50

Nemám problém s RS, s člověkem, který je slušně upravený s klidným vystupováním s přirozenou autoritou se znalostí rybářské legislativy a RŘ.Takovy člověk mi i poradí když se ho na něco zeptát bez špetky arogance.Tohle je doufám ojedinělí přídad a tenhle člověk tam dlouho nebude a odznak vrátí

    NBrulaKO - Profil | Čt 14.1.2010 15:59:07

    Turňa >> no právě, to je trochu nedořešený s tou uřední osobou

      NVenca888 - Profil | Čt 14.1.2010 15:58:38

      usak >> proč? já s tim problém nemám... :-)

        NTurňa - Profil | Čt 14.1.2010 15:56:28

        BrulaKO >> Pak se snižuješ na jeho úroveň a navíc, nedej bůh, vyplave zavolá ty poldy on a máš pět let natvrdo.

          Nusak - Profil | Čt 14.1.2010 15:53:47

          venca888....nejlepsi bude kontaktovat "sveho" poslance, s pranim protlaceni novelizace zakona, ci vyhlasky, ci cim se tyto capiny ridi, kde bude v zakladnich pojmech jednoznacne vymezeno co je a co neni viditelne misto pro zapichnuti odnaku RS, ne? :-)

            NSven - Profil | Čt 14.1.2010 15:52:26

            BrulaKO >> si piš. Ani bych nemrknul okem. Takový člověk tam nemá co pohledávat. A strach to je to poslední, co mám.

              NDenny - Profil | Čt 14.1.2010 15:52:13

              BrulaKO >> prece jen,toho bych se asi moc nebal,pokud nezna RS predpisy a je nalita,nemela by mit pravo nekoho kontrolovat,ale i opacne,vyslovene nalitej rybar kterej chyta, by mel automaticky prijit o noty.

                NBrulaKO - Profil | Čt 14.1.2010 15:52:10

                Sven >> co pak víš kde rupne v kouly a ještě se to proti mě obratí, než poldy tak to mu jí tam radši vypalim, lepší bijec jak bonzák!

                  NBrulaKO - Profil | Čt 14.1.2010 15:50:19

                  Sven >> a ty bys to udělal jo?přece si nevezmu na svědomý takového chudáka

                    NSven - Profil | Čt 14.1.2010 15:50:12

                    BrulaKO >> klidně ho tam můžeš poslat zase. Jen je třeba zvolit tu správnou formulaci.:-)))

                      NVenca888 - Profil | Čt 14.1.2010 15:50:01

                      usak >> to neneguje. jen to v určitym momentě dává situaci jinou příchuť... ale princip je pořád stejnej...

                        Nkakr - Profil | Čt 14.1.2010 15:48:40

                        usak >>
                        Rybář má dle názoru některých respondentů nezadatelné právo během kontroly pozorovat odznak RS.
                        Co kdyby se náhodou přetransformovalo číslo odznaku??
                        Je to v duchu Džeržinského tradic - důvěřuj, ale prověřuj:-)))

                          Nusak - Profil | Čt 14.1.2010 15:47:48

                          venca888....to byla odpoved na tvuj prispevek 15:34:28, to co pises nize naprosto neguje tvuj x prispevkovy dialog s kakrem, jestli ma mit odznak tam ci tam

                            NSven - Profil | Čt 14.1.2010 15:47:30

                            BrulaKO >> je velký problém přivolat PČR pro podezření, že úřední osoba vykonává kontrolní činnost pod vlivem návykové látky? Dají mu dýchnout a dostrážil.

                              NBrulaKO - Profil | Čt 14.1.2010 15:47:05

                              Denny >> no já ho vždycky poslal do prdele, to teď asi už nepůjde, to je genialní opravdu

                                NBrix - Profil | Čt 14.1.2010 15:46:42

                                Venca888 >> Aha tak v tom je mezi námi rozdíl. Já totiž předem nepředpokládám, že ten druhej je blbeček.

                                  NVenca888 - Profil | Čt 14.1.2010 15:45:22

                                  usak >> viz Čt 14.1.2010 15:38:16

                                    Nusak - Profil | Čt 14.1.2010 15:42:59

                                    venca888....ulet, to uz je fakt hon na carodejnice. klasicky cechackovsky(nemineno geograficky) slovickareni a snaha kohokoliv kdo je v nejakym smyslu kontrolor "dostat" tady na tech doslovnych citacich(coz je u nasich bravurne napsanych zakonu v podtate velice snadne)...o co jde, jde snad o to, abys jako kontrolovany mel jistotu, ze ten kdo te kontroluje je ke kontrole opravneny. jestli ma odznak napichnuty na cele, nebo ho pred tebou vytahne z kapsy je snad uplne jedno, ucel kontroly(tve) je splnen tak i tak, ne?

                                      NDenny - Profil | Čt 14.1.2010 15:41:20

                                      BrulaKO >> to jako myslis vazne ? Pokud ano,tak to je sila :-(

                                        NDenny - Profil | Čt 14.1.2010 15:39:31

                                        Venca888 >> odpovedel jsi vlastne na mou otazku Brixovi,ano v takovem pripade s tebou souhlasim.