Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NJettys - Profil | Pá 7.5.2010 12:53:20

Rick >> hlavně se nevsázej o kojky:)

    NRick - Profil | Pá 7.5.2010 12:51:35

    Marsip >> vsadit ?

      NPetr Z. Vedro - Profil | Pá 7.5.2010 12:09:22

      yvana >> Ahoj, to já je tam letos ani nedával.

        NMarsip - Profil | Pá 7.5.2010 11:08:56

        Rick >> Takovej kouzelnik nejsi. :)

          Nyvana - Profil | Čt 6.5.2010 22:04:49

          Petr Z. Vedro >> Petř já tam mám leknínu dost a zatím mi je nežerou.

            NRick - Profil | Čt 6.5.2010 21:52:48

            Marsip >> resin už pracuje, ponděli bude NO2 na nule :), kulaty budou !!!

              NLukeS - Profil | Čt 6.5.2010 21:23:41

              Petr Z. Vedro >> dik za radu podivám se po tom

                Nkubah - Profil | Čt 6.5.2010 21:01:00

                Marsip >> kapry tam nemám :-)

                  NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:58:10

                  Marsip >> To mě je ani nenechali vyhnat na hladinu. Loni pouze jeden květ a to jsem tam měl 3ks leknínu. Rok předtím kvetli jak o závod.

                    NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 20:56:08

                    kubah >> Po nasazeni kapru se jim nejak ztracely listy. :)

                      Nkubah - Profil | Čt 6.5.2010 20:55:27

                      Marsip >> krásná barva leknínu...
                      Takový mám pro letošek nový + žlutý.

                        NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 20:54:41

                        Petr Z. Vedro >> Pres nic, kytky se o to postaraly. Do jezirka bez filtrace je blaznovstvi nasadit kapry s jejich obzerstvim.

                          NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:53:35

                          Marsip >> AAAAAAAAA taky karásci !!! Přes co jsi to čistil?

                            NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 20:52:48

                            Petr Z. Vedro >> Ceskemu cloveku tezko neco vysvetlis. Hodne se ted nakupilo lidi, co potrebuji pomoc s jezirkem, ze prej maji suprovou filtraci pro 10kub. Prijedu tam a na brehu stoji kyblova filtrace s cerpadlem hozenem v jezirku a ze prej to musi cistit obden at s tim neco udelam. Vzdycky rikam: kouzelnou hulku nemam... jezirko se musi cele prekopat. 75% z nich, penize najde, aby se o to nemuseli tolik starat. 25% lidi ho necha zavest hlinou. :) Neberte to uplne vazne.

                            Lze jezirko delat na dvakrat, prvni faze folie plus priprava trubek na filtraci - druha faze filtrace. Lidi si myslej, ze je chci jen oskubat o penize, ale v dalsi sezone, kdy dokoupej vice ryb se nestaci divit. Cesky clovek je holt cesky clovek, radeji si bude neustale stezovat, nez aby dal za pravdu jinemu a nechal si poradit.

                              NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 20:46:16

                              Petr Z. Vedro >> Kazdy si tim musi projit sam, aby pochopil. :)) Ja mel radeji jezirko 1/2roku bez filtrace, nez kupovat zbytecnosti. Viz foto...

                                NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:44:54

                                Marsip >> Neradím jen se ho snažím směřovat někam kde to má cenu. Taky jsem si prošel období pokus/omyl a stálo to dost peněz :o) A korunky se taky vždy nějaké najdou.

                                  NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 20:42:33

                                  Petr Z. Vedro >> Nerad, vidis ze nema prachy. :)

                                    NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:39:24

                                    LukeS >> Na písek se vybodni a dej tam boiakvacit. Ten písek by jsi pral dost často a nevím jak by v něm žily bakterie.

                                      Nkewin99 - Profil | Čt 6.5.2010 20:38:49

                                      Petr Z. Vedro -cena jako za kajaka 135Kč

                                        Nkewin99 - Profil | Čt 6.5.2010 20:37:39

                                        yvana -peknej je za 135Kč jeste aby nebyl :D :D :D