Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

LukeS - Profil | Čt 6.5.2010 20:37:28

Petr Z. Vedro >> no zatím jenom čerpadlo asi tohle:http://aquacup.cz/shop.php?lang=cz&id=29 a k tomu zatím jenom sud s pískem, časem koupíme i filtraci s uv lampou až budou peníze...

    kubah - Profil | Čt 6.5.2010 20:37:19

    Jinak dneska jsem zašel do akvaristiky pro zrní papouškům, a koukám - karasi za 90,-
    Docela rozdíl, já bral stejně velké u nás na sádkách za 30...

      Petr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:37:01

      kewin99 >> Ale cena byla doufám jako za karasa nebo za kojáka?

        kewin99 - Profil | Čt 6.5.2010 20:36:15

        Petr Z. Vedro -jsem si to myslel ale nebyl jsem si jistej,zejtra se mam stavit pro dalsi (koi) tak jsem zvedavej co mi da zitra :D

          yvana - Profil | Čt 6.5.2010 20:35:16

          kewin99 >> Karas taky mi jednou prodali,jako koi kapra a kluci mi řekli,že je to karas,ale moc pěkný.

            yvana - Profil | Čt 6.5.2010 20:33:23

            Petr Z. Vedro >> Ty bláho já telku neviděla ani nepamatuju.

              kewin99 - Profil | Čt 6.5.2010 20:33:19

              Dev - vypada to tak no :)

                Petr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:33:15

                kewin99 >> Karas je to , ženská blbne z mlíka :O)

                  Dev - Profil | Čt 6.5.2010 20:31:35

                  kewin99 >> Ja bych rekl,ze je to barevná kaprovitá ryba :o)))

                    kewin99 - Profil | Čt 6.5.2010 20:31:28

                    Petr Z. Vedro -nema,ta zenska prej ze jo to 100% kapr,ale myslim ze spis karas

                      Petr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:30:57

                      LukeS >> Jakou plánuješ filtraci a jaký ryby?

                        Petr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:30:14

                        kewin99 >> Taky bych řek že karás, má to fousky ?

                          LukeS - Profil | Čt 6.5.2010 20:25:57

                          Petr Z. Vedro >> no ten kousek jak jsou rostliny je asi 50cm ale dál je velká díra celý to větší kolo má hloubku 2,2m

                            kewin99 - Profil | Čt 6.5.2010 20:24:10

                            Zdravim chtel bych se zeptat jestly je to koi kapr nebo karas???Ja bych rekl ze je to spis karas,ale v prodejne mi rekli ze je to koi.Diky

                              Petr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:22:30

                              LukeS >> Takhle to na 20 m3 nevypadá! Jak je to hluboký ?

                                LukeS - Profil | Čt 6.5.2010 20:20:48

                                tak tohle je moje má asi 20m3. dneska napuštěno

                                  Petr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:14:06

                                  yvana >> Néééé Ramba nesmrtelného, to jsi neviděla ? To máš mezery ve vzdělání ! Nedávno to opakovali v TV.

                                    yvana - Profil | Čt 6.5.2010 20:13:33

                                    Marsip >> No tak nevím tam to se mi líbilo moc,no takhle bych zabrala celou zahradu.

                                      yvana - Profil | Čt 6.5.2010 20:12:43

                                      Petr Z. Vedro >> Ty myslíš Jamba,jenom nevím jaký kluci šikmooký jsem mimo mísu,nakopni mě.,

                                        Marsip - Profil | Čt 6.5.2010 20:12:13

                                        Kord@ >> Kujone, mam pro tebe vzkaz, behem pristiho tydne si dojet k Vojtovi pro ryby, nebo je bude darovat panu Jettysovi.