Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:11:11

yvana >> Koukal se na Ramba a upoutalo ho jak se ti kluci šikmoocí dokážou zakopat. Ta si to vyzkoušel a bude se tam schovávat před berňákem :O)

    Nkubah - Profil | Čt 6.5.2010 20:11:08

    Marsip >> sakra, to bude velký...
    Kolik ryb a jak velký tam budou?

      NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:09:29

      Marsip >> Joooo zničil sis to sám :O) A přitom stačilo se pod zemí prokopat k sousedovi a ryby by měli místa dost!

        NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 20:08:47

        Petr Z. Vedro >> Jeste dve rady zalevacek, aby vice koukaly kameny z vody.

          NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 20:08:18

          yvana >> To nevim, chtel jsem 50-55kub, ale ted se to diky zalevackam zmensilo. Uprostred jezirka pujdu jeste o cca 50-70cm do hloubky.

            NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 20:08:05

            Marsip >> Docela jsi s tím pohnul! Ty zalévačky budou až nahoru do úrovně max naplnění Balatonu?

              Nyvana - Profil | Čt 6.5.2010 20:05:57

              Marsip >> Ty bláho,jak to bude velký,já myslela,že kopeš štolu.

                NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 20:04:44

                Sakra... jak to bylo pekny. :)

                  NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 19:57:25

                  Vase zprava

                    NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 19:55:57

                    Petr Z. Vedro >> Ted nijak, ale s jettysem jsme uz vyhodili filtraci, zkusim najit fotky a polozili jsme dalsich 64 zalevacek. Ted se tam daji poradat bahenni koupele.

                      NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:53:54

                      Marsip >> A jak pokračuje novej Balaton

                        NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 19:53:51

                        Petr Z. Vedro >> Kaluze se ohrivaji rychle. :) Ja to mam 2x4m a hloubku 2,2m.

                          Nyvana - Profil | Čt 6.5.2010 19:53:32

                          kiklop. >> Jo granule,ale tak do vzduchovky,jinak nic takového není,ale jak tam chodí,tak bych neriskovala,jakmile bude teplo,nebo se budou třít půjdou ti ryby do mělčiny,už jsme to zažili všichni.

                            NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 19:53:21

                            Petr Z. Vedro >> Nemam cas sem davat ryby, makam na cizich jezirkach. :) Ryby budou az na podzim, tak sem neco zase soupnu. Na web jsem ted konecne soupl fotky ryb na prodej.

                              NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:53:10

                              Marsip >> Minulej týden jsem měl vodu u dna 20 a dneska 15.

                                NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 19:51:49

                                Petr Z. Vedro >> Neboj, stiham vse, ryby uz jsou take venku, ale maji pust, voda 14C, dost velkej skok. Prendaval jsem je z 19,5C do 18C a ted to takhle spadlo.... sakra

                                  NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:51:22

                                  kiklop. >> granule v hlavni brokovnice, nebo past na medvěda !

                                    Nkiklop. - Profil | Čt 6.5.2010 19:48:12

                                    jediny co jsem udelal je ze jsem je odnaucil jist z ruky. je fakt ze ty stary jsou tam uz dost dlouho a snad se sezrat nenechaj.zrovna minulej tejden jsem koukal ze existujou nejaky granule proti kockam. nezkousel to nekdo?

                                      Nyvana - Profil | Čt 6.5.2010 19:41:41

                                      kiklop. >> Máš moc hezký jezírko a jestli chodí kočky tak máš vystaráno,já to měla taky takhle udělaný,no když jsem dávala ryby už po třetí musela jsem udělat okolo hráz.

                                        NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:41:14

                                        kiklop. >> Jo s kočičkama máme zkušenosti asi všichni. Nezbude ti nic jiného než zvednout břehy aby ty sv..ě na ryby nedosáhly.