Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Nkubah - Profil | Čt 6.5.2010 19:37:42

Zdarec,
Tak se dnes jeden z karasů nesměle pokusil sebrat granuli z rukou :-)

    Nkiklop. - Profil | Čt 6.5.2010 19:37:10

    jeste lepsi pohled

      Nkiklop. - Profil | Čt 6.5.2010 19:36:02

      lidi mam taky jezirko a muzu vam ric ze je to parada akorat ze mi kocky chodej vyzirat ryby. nejvic me nakrklo kdyz mi vycapli jesetera.jelikos je obrnenej tak sezrali jenom ocas a zbytek jsem nasel pred zimou munifikovany pod kerem

        Nyvana - Profil | Čt 6.5.2010 19:24:38

        Petr Z. Vedro >> No tak to dost přez pět stovek+poštovné,já mám právě od Heisnera skoro všechno,mají v Příbrami zastoupení,ale zase cokoliv potřebuju fakt ochota,všechna chvála i mi to dovezou do Obi.

          NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:23:08

          Marsip - >> Už máš taky ryby venku, nebo je ještě rozmazluješ v zimovišti ? Jo a dlouho jsi sem nedal nějakou pěknou rybu. To seš moderator ?

            NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:21:58

            yvana >> To jo mělo by. Kolik stála ta náhradní zářivka.

              Nyvana - Profil | Čt 6.5.2010 19:21:10

              Petr Z. Vedro >> Jenom 7W na 4kubíky to by mělo stačit.

                NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:17:16

                yvana >> Kolik W to má ?

                  Nyvana - Profil | Čt 6.5.2010 19:15:30

                  Petr Z. Vedro >> No já musela koupit tu samou,aby šla do toho obalu,tak uvidím vodu tak čistou nemám,ale rostliny už začínají,tak snad se to srovná.Jinak tu lampu mám od heisnera.

                    NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:13:28

                    yvana >> Jakou jsi nakonec koupila? Jinak voda čistá, dnes 15 stupínků.

                      Nyvana - Profil | Čt 6.5.2010 19:11:16

                      Ahojky kluci,tak v jakém stavu máte jezírka,mě už lampa přišla,tak už fachčí a je to znát.

                        NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:08:38

                        Marsip - >> potěr je už venku a papá dobře.

                          NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:06:55

                          Marsip >> Jen jsem chtěl vědět jestli seš ve střehu :O)

                            NMarsip - Profil | Čt 6.5.2010 19:04:37

                            Petr Z. Vedro >> Panacek je nejakej vtipnej. :)

                              NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 6.5.2010 19:03:46

                              Marsip - >> Tak jak pokračuješ? Už ti to jarní déšť napustil ?

                                NMoravadream - Profil | Út 4.5.2010 20:06:02

                                Lovec Petr >> filtr si udělej z molitanu

                                  Nyvana - Profil | Út 4.5.2010 19:51:19

                                  jambo >> ahojky koho nám sem vítr zanesl,jinak máš pravdu,že tyhle čerpadla nemají filtr.

                                    Njambo - Profil | Út 4.5.2010 19:05:13

                                    Lovec Petr >> tyhle čerpadla filtr nemají ,to poslední jen ochranu sání .

                                      NMoravadream - Profil | Út 4.5.2010 18:54:57

                                      Lovec Petr >> jj to by mělo stačit, ale ted sem v globusu viděl kubíkový za 400...

                                        NLovec Petr - Profil | Út 4.5.2010 18:34:33

                                        Moravadream >> Tak asi vezmu tohle.
                                        http://www.ryby-jezirka.cz/fontanove-cerpadlo-sera​-mp-1000.html
                                        A ten filtr asi nemá na čištění vody že?