Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NMoravadream - Profil | Út 4.5.2010 18:29:26

Lovec Petr >> kvuli 500litrum o 15w vic? neblázni, na 2kubiky ti stači vklidu 1kubikovy čerpadylko

    NLovec Petr - Profil | Út 4.5.2010 17:33:19

    Petr Z. Vedro >> Dik.Zaujalo mě tohle.Moc tomu nerozumím tak se chci zeptat,jestli má i filtr pro čištění vody.
    http://eshop.jezirka.info/product/fontanove-cerpad​lo-rp2000:1295/

      NPetr Z. Vedro - Profil | Út 4.5.2010 17:19:00

      Lovec Petr >> Tohle by stačit mělo. Koukni ještě sem :http://eshop.jezirka.info/category/cerpadla-s-font​anou:155/

        NLovec Petr - Profil | Út 4.5.2010 15:37:30

        Čau,
        potřebuji poradit stačilo by tohle čerpadlo asi na 2 kubikové jezírko?Potřebuji,aby mi okysličovalo vodu a zároveň ji filtrovali.Dík moc
        http://www.ryby-jezirka.cz/fontanove-cerpadlo-sera​-mp-1500.html

          NJettys - Profil | Út 4.5.2010 13:23:22

          Marsip >> ty si mi prodal karasy?sem si nevšim,včera jsem tu filtraci vyčistil...dobrej humus

            NRick - Profil | Po 3.5.2010 21:55:34

            Jettys >> Mám to samé , prepad z potoka se taky nejak vyskový musi opravit jinak bude to suchařina :)

              NMarsip - Profil | Po 3.5.2010 19:50:32

              Rick >> Az na nem porostou kytky, zase ostrovem bude. Karasi se musi nekde mnozit, ne? :)

                NJettys - Profil | Po 3.5.2010 12:17:33

                Rick >> budu to muset trochu poupravit

                  NRick - Profil | Po 3.5.2010 11:54:04

                  Jettys >> ostrov nejak neni ostrov? tsunami:)

                    Nyvana - Profil | Po 3.5.2010 7:49:40

                    Máka >> Není problém naučit je žrát z ruky,já vždycky rukou šplouchala do vody a když se sjeli,tak jsem jim hodila krmení,ale bohužel ty ochočený mi letos umřeli.

                      NJettys - Profil | Po 3.5.2010 7:40:08

                      filtrace spuštěna,ještě zbývá,pár kamenů,kytky a molo

                        NLovec Petr - Profil | Ne 2.5.2010 13:41:06

                        Potřeboval bych poradit.Mám jezírko,které má asi 2metry krychlové vody.Chtěl by jsem so pořídit filtrační čerpadlo s fontánou asi tak do 1500Kč.Na netu jsem našel takových hodně,ale spíš bych chtěl poradit od vás,aby jsem nekoupil nějakej šmejd.Dík moc

                          Nblecha39 - Profil | Ne 2.5.2010 12:35:31

                          Moravadream >> porad jim krmeni davam na jedno misto a naucej se to uz je mam taky dele nechaj se i podrbat pokud jde o jidlo tak se snazej

                            NMoravadream - Profil | Ne 2.5.2010 8:45:22

                            blecha39 >> kurna jak si je tak ochočil?

                              Nblecha39 - Profil | Ne 2.5.2010 8:28:08

                              Petr Z. Vedro >> rase se dari voda je zakalena budu to zvetsovat tak prikoupim jeste jednu lampu TMC PRO-POND55 a snad bude pokoj

                                NkukkYn_ - Profil | So 1.5.2010 21:27:27

                                blecha39 >> pekna fotka i momentek :)

                                  NPetr Z. Vedro - Profil | So 1.5.2010 21:20:48

                                  blecha39 >> Slušný, ten by pro baštu vylez až na břeh co ? Co dělá řasa?

                                    Nblecha39 - Profil | So 1.5.2010 21:18:59

                                    baštěj jako čunata

                                      NPetr Z. Vedro - Profil | Pá 30.4.2010 15:49:44

                                      Máka >> Asi by zo nebylo špatný. Já mám v jezírku jen mělčinu s květináči za které se občas schovají jinak nic. A sou votrslý, že při krmení lezou na břeh :o)

                                        NMáka - Profil | Pá 30.4.2010 15:46:54

                                        Petr Z. Vedro >> A měli by tam mít nějakou skrýš kam by se mohli schovat?