Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NPetr Z. Vedro - Profil | Pá 30.4.2010 15:29:02

Máka >> Dej jim jenom plovoucí a nech je v klidu. Uvidíš sežerou to.

    NMáka - Profil | Pá 30.4.2010 14:36:06

    nevíte jak naučit žrát ryby z hladiny? Když jim hodim krmení na hladinu, tak si toho ani nevšimnou, ale když tam hodím krmení jeseterům tak jim většinu sežerou koiky

      NDev - Profil | Pá 30.4.2010 7:33:15

      Petr Z. Vedro >> To si pis,UV je super vecicka ;)

        NPetr Z. Vedro - Profil | Pá 30.4.2010 7:14:06

        Moravadream >> musím zaklepat, ale asi to UVčko opravdu funguje !!!

          NMoravadream - Profil | Čt 29.4.2010 13:04:39

          blecha39 >> mělo by to být ono, ale měl by být jemně mletý a 90%. Což to co máš asi není..Pokud máš strach o ryby tak nachytej plotice namichej lektvar a dej je s tím do sudu a uvidíš co na to ryby.. já neměl žádny uhyn ani nebylo vidět že se jim nějak nedaří... běžně se tak vápní rybníky a nejčastěji se to sype přímo na led a na jaře s tim ryby normálka jsou... ale jak píšu vyzkoušej co si koupil na nějakých jiných něž sou tvý mazlíci;)

            NMoravadream - Profil | Čt 29.4.2010 13:01:04

            Petr Z. Vedro >> parchanti jedni:D

              Nblecha39 - Profil | Čt 29.4.2010 11:24:37

              Moravadream >> cau toto je ono o cem jsme se bavili nejak se me to nezda aby ryby nechcipli tak se radsi ptam jeste jednou dik

                NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 29.4.2010 11:23:21

                Moravadream >> Nažrat jim nedávám a už se pustily i do folie :o)

                  Nyvana - Profil | Čt 29.4.2010 6:38:19

                  Moravadream >> Nezamoří když ho dáš bo košíku,já mám všechny rostliny v košíkách,tak je můžu regulovat.

                    NMarsip - Profil | St 28.4.2010 23:58:45

                    Petr Z. Vedro >> Behem 5ti dnu mas vodu cistou, ja jeste UV nezapnul, jen at si rasy smlsnou. :)

                      NMoravadream - Profil | St 28.4.2010 22:18:04

                      yvana >> mor vodní, nevim ten to zamoří a co pak:D

                        NMoravadream - Profil | St 28.4.2010 22:17:27

                        Petr Z. Vedro >> dáváš jim nažrat že ti žerou lekníny?:D

                          Nyvana - Profil | St 28.4.2010 21:48:49

                          Petr Z. Vedro >> Petře já mám lekníny nejdřív jenom v zoně,aby byly jenom potopené až když se rozrůstají tak je dávám hloubš,ale nikdy mi je nežrali a to tam mám i trpasličí.Ty máš nějaký mlsouny.

                            Nyvana - Profil | St 28.4.2010 21:47:14

                            Petr Z. Vedro >> Jo to jsem měřila jak blbá,když mi začali rybky umírat a to jsem měla všechno v pohodě.No snad je opravdu zachránila ty ostatní ta sůl a ten chloramin,protože některé na tom byli dost špatně a teď už jsou v pohodě a vytírají se.

                              NPetr Z. Vedro - Profil | St 28.4.2010 21:35:30

                              Moravadream >> Mě rostliny docela kapříci žerou. Lekníny jsem letos uplně zrušil, stejně neměly šanci vyhnat list až k hladině , protože ho dřív okousali.

                                NPetr Z. Vedro - Profil | St 28.4.2010 21:34:12

                                yvana >> Měřila jsi NO2 A NO3 v sezoně?

                                  Nyvana - Profil | St 28.4.2010 21:32:59

                                  Moravadream >> Což rostliny to bylo to první co šlo do jezírka,ale hlavně si sežeň mor vodní ten je fakt k nezaplacení,ten ty dusíkatý látky přímo miluje.Já tam mám rostlin dost,ale jde o to že ještě neplní svou funkci,protože jsou malé.

                                    NMoravadream - Profil | St 28.4.2010 21:30:10

                                    yvana >> mám nakoupené kytky... orobinec širokolistý, orobinec nejmenší, orobinec uzkolistý, rakos kultivar a kosatce + samo lekníny co tam mám tak sem zvědavý jak si poradí s dusitanama a dusičnanama...

                                      Nyvana - Profil | St 28.4.2010 21:29:06

                                      Moravadream >> No já je nemám kam přez zimu dát,tak jsou v jezírku,tak nemůžu nic moc zkoušet.

                                        NMoravadream - Profil | St 28.4.2010 21:26:03

                                        yvana >> taky sem bakterky nepoužival nikdy.. ale kdybych je použival dal bych bakterie do septiku a ne do jezirka určitě to je stejné a za jinou cenu..plní totiž stejnou funkci.. napadlo mě dát je tam napodzim když dám ven ryby jestli to dojara zničí blato, stejně jako bordel v ..