Rybník Labuť - Žinkovy

Jak vám to šlo loni na rybníku v Žinkovech? Vaše fota, úlovky a zkušenosti ...

NStavba - Profil | Po 21.6.2021 13:54:47

Sa(l)micka >> a nebylo náhodou domluveno že se mají ryby převést na Borskou a ne že poslouží k naplnění udírny ?

    NSa(l)micka - Profil | Po 21.6.2021 13:48:40

    Stavba >> Myslim s kytkama... rybam to bude, pravda, chvíli trvat, ale zase líp candát a sumec, kteří udělají radost i víckrát, než bambilion bejků kolem metru, který po slovení nebylo kam dát (rozuměj: nebyli nikde v zarybňovacím plánu) a skončili v udírně.

      NStavba - Profil | Po 21.6.2021 13:42:10

      Sa(l)micka >> příští rok to určitě nebude v pořádku. Než dorostou candáti a sumci to chvíli trvá. Na 5 let je tenhle revír mrtvej když nebudu počítat lov násaďáků

        NSa(l)micka - Profil | Po 21.6.2021 13:33:14

        trepik >> Nemohli to projet... jsou tam mraky bláta. To je i důvod, proč tam při výlovu nemohli nikoho pořádně poslat a dost toho padlo. Ono zase houby zle, aspoň se bude mít ryba na co vytřít a příští rok to bude v pořádku.

          Ntrepik - Profil | Po 21.6.2021 8:30:03

          zdeko >> Díky moc za info, zrovna nedávno jsme diskutovali, jak to tam asi teď v těch parnech vypadá, jestli to tam náhodou všechno nevychcípalo... Je škoda, že to neprojeli aspoň traktorem a bránama to nestrhli... Ale pozdě bycha honit... Měl jsi aspoň nějaký úspěch, nebo jsi to radši zabalil a jel jinam?

            Nzdeko - Profil | Ne 20.6.2021 18:52:39

            Tak jsem si chtěl zajet po víc jak roce z chalupy zachytat na Žinkovák. Hned po příjezdu mě bylo divný že nikde nestojí žádný auta, že bych byl v 5,45 hod. na rybníce první, po příchodu k vodě jsem pochopil proč jsem tam jedinej, rybník po loňským vypuštění dost brutálně zarostlej. Je to tak zavážet a pro ryby jezdit lodí. Myslím, že při nasazování měli ubrat kapry a přidat amury, že by se jich tam uživilo.

              N1Mara - Profil | Čt 6.5.2021 11:52:45

              trepik >> To je jasný, jak by to vždycky někdo odsral, dá se obálka a viník nic neprovedl, je to v naší banánový republice vidět dnes a denně ! .-(

                NVenasy - Profil | Po 19.4.2021 11:19:11

                Včera sem to byl vyzkoušet. Hrůza, téměř celý rybník v místech kde je lov povolen je zarostlý, pouze u hráze kde jezdila při stavbě technika je čistý. Neviděl jsem zatáhnout a pocit, že by bylo ve vodě živo jsem neměl. Stejný pocit má asi více rybářů, protože ač byla neděle, tak jsme tak chytali pouze 2.

                  NPumprdelník - Profil | Po 5.4.2021 20:33:27

                  to je tak na popika...jináč spousta zábavy pod hladinou

                    NHurvinek - Profil | Po 5.4.2021 16:54:24

                    ZMS >> Už tam prej plave dost ryb, ale s chytáním to bude sranda jak je zarostlej.

                      NZMS - Profil | Po 5.4.2021 16:13:56

                      Rybník je údajně napuštěn,ale nezarybněn. Máte nějaké informace ?

                        NBambi.SpP - Profil | Ne 24.1.2021 16:00:22

                        zdeko >> Spíš v nedohlednu

                          Nzdeko - Profil | Ne 24.1.2021 9:48:17

                          Chci se zeptat jak to vypadá s napuštěním rybníka ? Podle původních předpokladů měla být voda v rybníce zpět koncem roku 2020, tak jestli je to skutečnost a nebo je napuštění v nedohlednu?

                            Ntrepik - Profil | Po 2.11.2020 13:18:19

                            Gančo >> Díky moc za fotku! Takhle to vypadá, že se z toho stane brzy součást okolního lesu. Už jsem několikrát zažil, že se rozloha rybníka pak zmenšila na třetinu a ze zbytku se udělali rekreační oblasti... Snad se to tu nestane...

                              Nu x a - Profil | Ne 25.10.2020 19:23:31

                              kubsta >>no tak to vypadá jen podle online přenosů ,ale jinak je to zvěř...

                                Nkubsta - Profil | Ne 25.10.2020 18:55:08

                                u x a >> to neni možný, kapraři přece žerou jen smažák a toasty :)))

                                  Nu x a - Profil | Ne 25.10.2020 18:53:39

                                  Gančo >> bydlím přímo v Žinkovech ,když je teď rybník prázdný je u něj bezpečněji,chodím kolem rybníka každý den se psem na procházku,v sezoně jsem měl hodně krát o sebe i psa strach ,jednou mi dokonce ožralý kaprař zautočil na psa a chtěl ho zežrat!

                                    NGančo - Profil | Ne 25.10.2020 11:16:27

                                    Jako rybnik vypada dost bezutesne..