- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybník Labuť - Žinkovy
Jak vám to šlo loni na rybníku v Žinkovech? Vaše fota, úlovky a zkušenosti ...
Autor diskuse: Bejmák - Profil , 3.1.2010 všeobecné - příhody, kuriozity
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
39x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
Ntrepik - Profil | St 2.9.2020 13:14:48
Stupin >> No co jsem měl informace někdy z jara, tak se to mělo do podzimu opravit a začít napouštět. Pak se to mělo vrátit do užívání ČRS... Ale známe to...
Ntrepik - Profil | Po 31.8.2020 11:23:39
Nevíte, jak to tam teď vlastně vypadá? Podle toho, co jsem naposledy viděl to nevypadá, že to letos napustí a zaplní...
N1Mara - Profil | Čt 23.4.2020 21:09:16
Tarn >> No pěkný, 4 tuny ryb, ale lidi se budou hádat, že vlastně se skoro nic nestalo a že za to nemůžou ! .-))) To je síla, takhle podělat takhle velký rybník to přeci musí někdo naplánovat tak, aby tohle nemohlo dojít............... Takové škody.............
N1Mara - Profil | St 22.4.2020 20:24:31
Sa(l)micka >> A proto jim utekly ryby přes metr ? jako tohle se mě nezdá, já si počkám jestli se tu někdo neobjeví s fotkama z toho výlovu a svědek co a jak bylo, tys mě neodpověděla na otázku, jestli jsi tam byla či né, jedna paní povídala je v tomhle nezásadní .-) To není nic proti tobě .-)
NSa(l)micka - Profil | St 22.4.2020 20:13:25
1Mara >> Tady se to strojilo dva tejdny. Však kvůli tomu dávala Plzeň i zákaz rybolovu - viz plzeňský stránky. Větev se jim tam šprajcla až když vypouštěli ten zbytek v den výlovu.
N1Mara - Profil | St 22.4.2020 19:43:45
Sa(l)micka >> Voda se vypouští postupně a trvá to někdy týden a někdy i tři neděle, záleží jak je voda velká a podobně, tohle je alibistický, že se jim tam šprajcla větev :-))) To by musel být strom a né větev. jako ty jsi byla přímo účastnice na tom nezdařeném výlovu ? Máš fota či zdokumentovat někdo ten výlov jako takový ?
NSa(l)micka - Profil | St 22.4.2020 19:32:58
1Mara >> Pokud jim rychle klesla voda kvůli tomu, že museli rychle uvolnit výpustní zařízení (dostala se jim tam větev a nemohli ji vyrvat ven), tak co měli jako dělat? Dostali se pro tu rybu, pro kterou vlézt mohli. Souhlasim, že ta padlina v řece byl provar a mělo se to začít poklízet hned, neb na to se s loďkou dostat dá a pro auto na padlinu je to taky dostupný, na rozdíl od hlubokýho bláta, z kterýho by se pracovníci hned tak nevyrochali.
N1Mara - Profil | St 22.4.2020 19:22:50
Sa(l)micka >> Ale o tom se já nebavím, je mě jedno co máte proti Dytrychovi, já se bavím o rybách né o tom, kdo co kde řekl či napsal :-) TO jak jsem psal je na svém místě, je tu týrání zvířat a hlavně kdyby měly alespoň snahu to hned po sobě uklidit, ale to se začalo asi určitě až po tom, co to jistý člověk rozmázl a nafotil na fb. A jestli tohle byl výlov, tak potěš koště !! Mám za sebou za ty léta dost výlovů, ale tohle nikdy po žádném výlovu nikde není a nebylo, tohle vidím poprvé ! A za tohle by to měl někdo nést odpovědnost se všemy důsledky ! , nebo snad né ? je to v pořádku ?
NSa(l)micka - Profil | St 22.4.2020 19:13:10
1Mara >> Fuk? Když by vás někdo pomlouval a lživě osočoval, vám by to bylo fuk? Mně to teda jedno neni! Nějakej hejhula něco plácne a urazí tim všechny členy daný MO. Nemluvě o tom, že mu potom podobní budou věřit nepodložené informace a spustí se shitstorm. Hlavu mam hergot jenom jednu!
N1Mara - Profil | St 22.4.2020 19:02:21
pavel12 >> Díky za to vyjádření, je mě to jasné alibisticky se vlastně hovno stalo, odsralo to pár ryb, protože jinak to nešlo a protože se začali i lidi o to rychle zajímat, tak pak následně se začalo s odklízením mrtvol ryb, kdyby to lidi nechali být, ryby by tam ležely do dnes !! To TO dle mého je na svém místě , prostě zbytečně uhynulo spousty metráků ryb jen kvůli tomu, že se jim to nepovedlo a tím pádem by dle mě měl být za tohle někdo zodpovědný a dostat od životka hezkou pokutu, aby si to příště rozmysleli !! Jen můj názor .
N1Mara - Profil | St 22.4.2020 18:36:45
Sa(l)micka >> Tady je úplně fuk kdo kde hospodaří, tady jde o trápení zvířat a podobně, tedy dle mého, to že to udělali neprofesiálně a nechali ryby pojít a nechali je dokonce tlít a ani se neobtěžovali je posbírat a odvést do kafilerky mluví o těch lidech že to jsou prasata a né soukromníci či firmě či komu to patří !!! Jinak mě to je i celkem fuk, není to v našem území, dal jsem to sem jako zprávu a čekám, že se k tomu někdo z místních vyjádří :-) Dle mého je tam vícero pochybení a myslím si, že tohle by se stávat nemělo. Jsme rybáři a né debilové co koukají jen na prachy a na živé tvory kašlou :-(
NSa(l)micka - Profil | St 22.4.2020 17:54:58
1Mara >> Pan Dytrych by se měl mimo jiný omluvit členům MO Klatovy, neb v několika výlevech lživě uvedl, že MO na Žinkovech hospodaří, což není pravda.
NMarvin27 - Profil | St 22.4.2020 17:22:12
Výlov rybníka Žinkovy je tragédie, posledních pět let jeden z nejlepších revírů v kraji, patnáct let tam ryby rostou a pár hovad to všechno zničí .Za tohle by měl někdo sedět.
N1Mara - Profil | Út 21.4.2020 20:07:17
Trestní oznámení.
Kauza Žinkovy část 2.
A jsme tady s pokračováním kauzy Žinkovy.... děkujeme za velký ohlas, který to u vás vzbudilo a za váš zájem o to jak se to bude dále řešit. Jsme rádi, že vám můžeme i v této smutné kauze přinést alespoň trochu dobré zprávy..... Ale začněme postupně. Dodali jste nám svědectví, že rybník Žinkovy nebyl vypuštěn klasickou metodou, ale tzv. hrubě vytržená výpusť. A místo toho aby byla voda postupně vypouštěna a ryby sloveny, byla vypuštěna najednou a ryby byly nechány napospas. Teda aby jsme byli přesní část si jich Klatovské rybářství odvezlo a část odvezlo na přehradu České údolí, kterou západočeši hlavně znají jako přehrada Borská. A tady nastává další smutná část příběhu, kdy dovezené ryby hromadně umírají, dle svědectví rybářů a vámi zaslaných fotografii jde o velmi smutný pohled. Neváhali jsme a kontaktovali člověka, který nehodlá tuto situaci nenechat zamést pod koberec a podal trestní oznámení na neznámého pachatele a to v několika bodech trestního zákona.
Jedná se o Josefa Dytrycha předsedu Catch and Release CZ a.s. Celé znění trestního oznámení + fotografie z Borské přehrady najdete v přiložených fotografiich.
nevzdáváme to a kauzu dál sledujeme
Petrův zdar
Kauza Žinkovy část 2.
A jsme tady s pokračováním kauzy Žinkovy.... děkujeme za velký ohlas, který to u vás vzbudilo a za váš zájem o to jak se to bude dále řešit. Jsme rádi, že vám můžeme i v této smutné kauze přinést alespoň trochu dobré zprávy..... Ale začněme postupně. Dodali jste nám svědectví, že rybník Žinkovy nebyl vypuštěn klasickou metodou, ale tzv. hrubě vytržená výpusť. A místo toho aby byla voda postupně vypouštěna a ryby sloveny, byla vypuštěna najednou a ryby byly nechány napospas. Teda aby jsme byli přesní část si jich Klatovské rybářství odvezlo a část odvezlo na přehradu České údolí, kterou západočeši hlavně znají jako přehrada Borská. A tady nastává další smutná část příběhu, kdy dovezené ryby hromadně umírají, dle svědectví rybářů a vámi zaslaných fotografii jde o velmi smutný pohled. Neváhali jsme a kontaktovali člověka, který nehodlá tuto situaci nenechat zamést pod koberec a podal trestní oznámení na neznámého pachatele a to v několika bodech trestního zákona.
Jedná se o Josefa Dytrycha předsedu Catch and Release CZ a.s. Celé znění trestního oznámení + fotografie z Borské přehrady najdete v přiložených fotografiich.
nevzdáváme to a kauzu dál sledujeme
Petrův zdar
Čtenáři této diskuse také sledují
NPlzeňské jádro37319
NUdírny a uzení51150
NORLÍK - volná diskuse240486
NFóry59883
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NSprávný muž má v kapse nůž8081
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413635
NBushcraft, zálesáctví, pobyt v přírodě2177
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...















