Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | St 15.7.2020 18:04:11

Buffalo1969 >> a co tam je vůbec za cedule? a mám si vzít 10 tku nebo 13 tku klíč :)

    NFindusek - Profil | St 15.7.2020 17:59:18

    Buffalo1969 >> jak je to daleko od té cedule? a co když přijedu od Petrovic? od tam to mám blíž?

      NBuffalo1969 - Profil | St 15.7.2020 16:33:19

      Findusek >> parkuje se nahoře u cedule. Když zajedeš dolů a vytahas si věci, tak ti nikdo hlavu neutrhne. Ale když budeš chytat, tak auto nahoře.

        NFindusek - Profil | St 15.7.2020 16:18:50

        Jiryyy >> Ahoj jak je to s parkováním u rybníka v Kuničkách ?

          NJiryyy - Profil | Út 14.7.2020 14:21:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes vlacko-navsteva 3 reviru. Byli sme dva, chyli sme prd, ale i tak to bylo fajn. Nejvic sem cucel na lom ve spesove, kterej je plnej vody, ani kamos, co tam chodival jako kluk, tam tolik vody nepamatuje. Bohuzel teda bylo hroznyho bordela na hladine..

            Nlupacomp - Profil | Po 6.7.2020 10:29:41

            Miloušek >> To je hodně top na tu vodu...nevypadá ani vytřena...gratulace Pane

              NFindusek - Profil | Ne 5.7.2020 22:02:17

              Miloušek >> masakr !!!!!! nádhera !!!!! gratulace !!!! :)

                NSaimon - Profil | So 4.7.2020 23:16:50

                tomas91 >> lidí předpokládám dost, tady ten tejden kolem svátků bejvá plno

                  Ntomas91 - Profil | So 4.7.2020 23:11:31

                  Krásná ryba.. Janohrad u bordelu?? Kolik je lidí přemýšlím jestli zítra vyrazit

                    NSaimon - Profil | So 4.7.2020 23:07:34

                    Miloušek >> 3xP

                      NMiloušek - Profil | So 4.7.2020 21:10:49

                      Petr64 >> že 😂😂😂😂

                        NPetr64 - Profil | So 4.7.2020 20:58:55

                        Miloušek >> Divnej sumec.😂

                          NMiloušek - Profil | So 4.7.2020 20:50:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          On-line report

                            NNoobAngler - Profil | So 4.7.2020 15:05:00

                            Miloušek >> prostridaly se tam myslim 4 party od patku do nedele, plny to nebylo. Ja jsem za ty tri dny vytahl 5 kapru. 2 lehce pres 15kg. Neco jeste popadalo. Jinak to okolo moc nejezdilo. Aspon co vim. Ty fleky jsou dost daleko od sebe.

                              NMiloušek - Profil | So 4.7.2020 12:01:50

                              NoobAngler >> na to že to tři dny ani nepipne sme už odolní 😁😂 kaprik moc pěknej a ta voda podle fotky vypadá parádně... Kolik tam bylo lidí když si tam byl?

                                NSaimon - Profil | So 4.7.2020 10:32:22

                                NoobAngler >> nevypadá to moc velký, ale to prostředí je tam fakt supr

                                  NNoobAngler - Profil | So 4.7.2020 9:52:36

                                  Findusek >> Soukromak, ale neni to klasickej kaprodrom. Je to pomerne narocna voda. Muzes tam stravit klidne tri dny a ani to nepipne. Navic tam neni velkej tlak, na celym jezere je jen 6 mist.

                                    NFindusek - Profil | Pá 3.7.2020 19:45:25

                                    NoobAngler >>a je to svazovka, nebo soukromák?

                                      NNoobAngler - Profil | Pá 3.7.2020 9:10:16

                                      Findusek >> Sice to jako hranatej potok z fotky vypada, ale neni. Je to bývalá lesní vodárenská nádrž na Vysočině

                                        NMiloušek - Profil | Čt 2.7.2020 23:07:09

                                        Findusek >> u hranatyho potoka 😁