Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Čt 2.7.2020 17:34:12

NoobAngler >> A kde se to dařilo? :-)

    NNoobAngler - Profil | Út 30.6.2020 10:10:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    O víkendu se dařilo.

      Ntomas91 - Profil | So 27.6.2020 11:03:02

      Nezapomněl někdo z vás na kretince prut??

        NBuffalo1969 - Profil | Út 23.6.2020 7:28:50

        Saimon >> žádná barva nesvítí věčně, úokud na ni neposvítíš. Je tam tma jak v řiti a bylo pod mrakem.

          NSaimon - Profil | Út 23.6.2020 0:05:47

          Buffalo1969 >> sem myslel ze mas natreny spice nejakou fluo barvou, celovkou svitit na spice by me mohlo....

            NBuffalo1969 - Profil | Po 22.6.2020 22:12:39

            Findusek >> dík.....bylo fajn. Žádnej velkej chcanec, ale přes den jenom mžilo. Takže se dalo sedět v klidu u prutů i bez deštníku. Za celou dobu jsme myslím 3x sbalili křesla a šli pohnout s pivem...:-)

              NFindusek - Profil | Po 22.6.2020 22:01:09

              Buffalo1969 >> pěkné fotečky :)

                NBuffalo1969 - Profil | Po 22.6.2020 21:40:19

                Saimon >> žádná barva, jenom dobrá čelovka..:-)

                  NSaimon - Profil | Po 22.6.2020 21:33:18

                  Buffalo1969 >> co používáš za barvu?

                    NBuffalo1969 - Profil | Po 22.6.2020 17:54:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Findusek >> ve tmě je to super i d fidrama. 👍🍺

                      NBuffalo1969 - Profil | Po 22.6.2020 15:24:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Víkend ve znamení oslav dvojich narozenin.
                      Fakt bylo dobře. Poprchavalo, ale nam to bylo u análu. Většinu času totiž nepršelo.
                      Zařvalo 80 točených piv a spoustu grilovanyho masa. 😎🍺👍

                        NFindusek - Profil | Pá 19.6.2020 12:53:20

                        Už rostou... kolem rybníka 😁

                          NFindusek - Profil | Út 16.6.2020 22:22:36

                          Purpurová jede 😆

                            NMiloušek - Profil | Čt 28.5.2020 20:43:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dneska plavana... Několik cejnu karasku a jeden kaprik...

                              NSaimon - Profil | St 27.5.2020 14:05:15

                              NoobAngler >> co sem slyšel tak už tam nic nesypou, možná papírově

                                NNoobAngler - Profil | St 27.5.2020 12:03:33

                                Nevíte někdo, jak je na tom pískový lom ve Spešově? Zarybňuje se to vůbec? Byl jsem se tam jen podívat na kole a zdálo se mi to docela mrtvý, naví bych řekl, že je tam dost málo vody.

                                  NBuffalo1969 - Profil | Čt 14.5.2020 8:01:58

                                  Vedení Holštejna si není vědomo toho, že by souhlasilo s přehradou
                                  14.5.2020 00:26 | BLANSKO (ČTK)
                                  Současné vedení Holštejna na Blanensku překvapila informace ministerstva zemědělství, že u stanoviska obcí ohledně hájení lokality pro vodní nádrž je v její kolonce jako její stanovisko napsáno "ano". Starosta obce Petr Mynařík včera řekl, že si není vědom, že by zastupitelstvo souhlas schvalovalo, a se záměrem nesouhlasí. Mluvčí ministerstva Vojtěch Bílý uvedl, že zástupce obce na jednání nebyl proti. Ministerstvo v týdnu uvedlo, že chce hájit 31 území pro vodní nádrže, mezi nimi i Holštejn.
                                  https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/vedeni-h​olstejna-si-neni-vedomo-toho-ze-by-souhlasilo-s-pre​hradou

                                    NBuffalo1969 - Profil | St 6.5.2020 21:16:49

                                    Tak mně dneska kamoš vyhecoval a prej jestli nezkusím vypuštěnou řeku. Napřed jsem to prošel od spodního splavu až k hornímu a hledal jsem ryby. Pak jsem šel od horního směrem dolů a na první tlouště jsem narazil až u sauny. Zájem prakticky nulovej, ale něco se povedlo. Má to trvat celej měsíc. Splav snížili o 35 cm, ale na toku je to znát až po zahradnictví.

                                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.5.2020 13:39:31

                                      Petr64 >> 😂😂😂

                                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.5.2020 13:38:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Klídek jak sviňa...