Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

michec - Profil | Čt 23.8.2012 20:26:01

Findusek >> Čas zatím ano. Věřím že to teprve přijde :) Musí :))

    Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:24:47

    michec >> do zámrzu času dost, ale jsme v těžkým mínusu :-)))

      Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 20:24:32

      Findusek >> Budu motat.Připravuju se na MRKosraz.:o))

        michec - Profil | Čt 23.8.2012 20:23:15

        Findusek >> Hlavně konečně nějakýho dostat :))

          Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:21:21

          michec >> aspoň na ty dravce :-))

            michec - Profil | Čt 23.8.2012 20:18:09

            Findusek >> To jooo. Do pátku a pak prý hotovo. Chtělo by to ještě využít.

              Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:17:44

              Petr64 >> zavolej a namotej třicítku vlas :-))))

                Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:16:45

                michec >> dnes bude taky super noc hned bych jel :-)))

                  michec - Profil | Čt 23.8.2012 20:12:06

                  Findusek >> Tu taky :))

                    Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:11:07

                    michec >> myslíš tu suchou bouřku v noci :-))))

                      Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 20:10:46

                      michec >> Rozhučet navijáky není problém.:-))
                      Nikde.:o)))))

                        Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 20:10:09

                        Findusek >> Jestli půjdu tak jo.:-)

                          michec - Profil | Čt 23.8.2012 20:08:01

                          Petr64 >> A že to byl hukot :))

                            Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:07:03

                            Petr64 >> klidně pak brnkni a já ti dám echo, kde jsme s Michalem roztáčeli cívky :-)))

                              Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:04:43

                              Saimon >> To výš že bych jel a i ten rum si dal, ale jsem do konce měsíce zadřenej v práci takže budu akceschopnej až od září :-(

                                Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 6:29:16

                                Saimon >> O víkendu švihám vodu na Orlíku.Od úterý budu v Letkách.Pořádně nakrm.:-))

                                  Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 6:26:14

                                  Findusek >> Kde bych se toulal.Ve Vysokým Mýtě.:o))

                                    Saimon - Profil | St 22.8.2012 21:59:54

                                    Findusek >> nechce se někomu teď o víkendu?? Když nebudou brát tak koupíme rum :-)

                                      Findusek - Profil | St 22.8.2012 20:46:23

                                      michec >> ;o)))

                                        michec - Profil | St 22.8.2012 20:45:21

                                        Findusek >> Jasan, zatím se měj.