Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | St 22.8.2012 20:44:10

michec >> jj musím to tu zavřít tak zatím ahoj :-))))

    Nmichec - Profil | St 22.8.2012 20:42:08

    Findusek >> To každopádně, v zimě se bude vzpomínat na úspěchy z léta :))

      NFindusek - Profil | St 22.8.2012 20:38:43

      michec >> musíme ale ještě něco nachytat ať je co probírat :-)))

        Nmichec - Profil | St 22.8.2012 20:34:24

        Findusek >> :))) V zimě nebudeme muset aspoň ke Golemovi, když nám otevřeli tu Sýpku :))

          NFindusek - Profil | St 22.8.2012 20:30:22

          michec >> ale nápad je to skvělej to se musí nechat :-)

            Nmichec - Profil | St 22.8.2012 20:26:28

            Findusek >> Jasan, asi to bude i tak u mě, bratránek je asi v práci :)

              NFindusek - Profil | St 22.8.2012 20:22:57

              michec >> kdybych nešel zítra brzo do práce tak bych se k tobě přidal :)))

                Nmichec - Profil | St 22.8.2012 20:17:50

                Findusek >> Není na to sednou na zahrádku a dát si k pivu startku :) A to mě tak napadá že už moc teplích večerů nebude :)))

                  NFindusek - Profil | St 22.8.2012 20:16:02

                  michec >> taky tak :-)))

                    Nmichec - Profil | St 22.8.2012 20:12:34

                    Findusek >> Už nemám. A doma nepiju. To mi nechutná :)))

                      NFindusek - Profil | St 22.8.2012 20:12:24

                      Petr64 >> kde se zase touláš??

                        NFindusek - Profil | St 22.8.2012 20:11:01

                        michec >> tak se natáhni doledničky :-)))

                          Nmichec - Profil | St 22.8.2012 20:08:21

                          Findusek >> A dal bych si pívo :)))

                            NFindusek - Profil | St 22.8.2012 20:05:18

                            michec >>Tak jak říkáš SUPER a taky bych tam zase hned seděl :-))))

                              Nmichec - Profil | St 22.8.2012 19:46:08

                              Findusek >> Ani nemluv, já se probíral ještě celej den dnes v práci :)))
                              Zabíračka to byla, ale bylo to super. Hned bych jel znovu :))

                                NFindusek - Profil | St 22.8.2012 19:43:45

                                michec >> včera večer jsem byl KO, byla to přes den zabíračka :-))))

                                  Nmichec - Profil | St 22.8.2012 19:35:00

                                  Findusek >> Mám sousedy normální, těm je to fuk. Naopak tě za to pochválí :))

                                    NFindusek - Profil | St 22.8.2012 19:28:49

                                    michec >> já myslel, že chceš něco naznačit sousedům :-))))
                                    něco jako že jedeš na jiné vlně ........... :-)))

                                      Nmichec - Profil | St 22.8.2012 19:24:58

                                      Findusek >> :))) aaale, nějakej pytel. Smrděl, tak jsem ho dal vyvětrat :)))

                                        NFindusek - Profil | St 22.8.2012 19:17:43

                                        michec >> co to máš pověšenou na balkóně za provokaci :-)))))