Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Pá 17.8.2012 12:02:13

Petr64 >> SZ

    NPetr64 - Profil | Pá 17.8.2012 5:47:29

    Miloušek >> pěkný

      Ncinen - Profil | Čt 16.8.2012 21:49:55

      Miloušek >> pekny fotky cg

        NMiloušek - Profil | Čt 16.8.2012 20:20:50

        Findusek >> vím chtěl sem si to třičko vzít ale pralo se mě.... :-(((

          NFindusek - Profil | Čt 16.8.2012 13:14:29

          Miloušek >> ještě ti tam chybí to tričko

          "To je můj osud"

          a bylo by to 200% - centní

            NFindusek - Profil | Čt 16.8.2012 1:33:27

            Miloušek >> parádní fotečky si taky mohl udělat foto na druhou stranu :-)))) na toho druhýho parťáka :-)))))

              NMiloušek - Profil | Út 14.8.2012 18:45:31

              jarabeast >> 4 noci ....

                Njarabeast - Profil | Út 14.8.2012 18:35:15

                Miloušek >> pěkný fotos :-) jak dlouho si tam byl?

                  NMiloušek - Profil | Út 14.8.2012 18:25:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ..........

                    NMiloušek - Profil | Út 14.8.2012 18:23:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    prcek co vážil 5.5 kg...

                      NMiloušek - Profil | Út 14.8.2012 18:21:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      můj novej parták :))))

                        NMiloušek - Profil | Út 14.8.2012 18:20:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        rozhled z letáka...

                          Nsumec85 - Profil | Út 14.8.2012 10:46:03

                          Jo ale já jsem jenom konstatoval to co jsem vyděl však má na to právo si vzít rybu čua.

                            Nmichec - Profil | Po 13.8.2012 18:38:46

                            sumec85 >> Ahoj.
                            Nejsi náhodou ten co tu jednou vyřvával něco o masařích???

                              Nsumec85 - Profil | Po 13.8.2012 13:37:56

                              Zdravím nemáte někdo náhodou doma v jezírku nejaké nástražky na sumce třeba karase asi nevíte jestli jse dají někde koupit kromě Pohořelic dík čau.

                                Ntomas91 - Profil | Po 13.8.2012 10:34:53

                                Petr64 >> taky vám ted mužu doporučit brod pokud se nebojíte koupat mezi pijavicema a spousty travinami

                                  NPetr64 - Profil | Po 13.8.2012 5:29:53

                                  Miloušek >> Poloostrov u Brodu je jedno ze dvou míst,kam se chystám taky.

                                    NFindusek - Profil | Ne 12.8.2012 21:06:37

                                    Miloušek >> sz

                                      NFindusek - Profil | Ne 12.8.2012 21:04:58

                                      Miloušek >> :-))))

                                        NMiloušek - Profil | Ne 12.8.2012 21:01:56

                                        Findusek >> jestli je na co:))))))))