Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Miloušek - Profil | Ne 12.8.2012 21:01:30

Petr64 >> u Brodu nad dyjí

    Petr64 - Profil | Ne 12.8.2012 20:57:00

    Miloušek >> Kde si byl?

      Findusek - Profil | Ne 12.8.2012 20:56:55

      Miloušek >> tak super budeme se těšit :-)))))

        Miloušek - Profil | Ne 12.8.2012 20:56:04

        Findusek >> to jo byla to parada aj počasí vyšlo dobře.... zitra dam foto

          Findusek - Profil | Ne 12.8.2012 20:53:53

          Miloušek >> tak to ses pěkně rozchytals :-))))

            Miloušek - Profil | Ne 12.8.2012 20:52:56

            Findusek >> Docela dobře.... kapříci mezi 4-7 kg rybačka dobrá spokojenost... jo a 3 cejni :-D

              Findusek - Profil | Ne 12.8.2012 20:49:28

              Miloušek >> a jak to dopadlo :-)))

                Miloušek - Profil | Ne 12.8.2012 20:47:38

                Petr64 >> Dnes sem od tam vrátil...

                  Petr64 - Profil | Ne 12.8.2012 20:24:20

                  Findusek >> Ráno jedu na D7.

                    Findusek - Profil | Ne 12.8.2012 20:22:20

                    Petr64 >> kdyb jsi jels na káčko dej vědět :-)))

                      tomas91 - Profil | Ne 12.8.2012 9:24:12

                      kde co vyzdechalo na svratce ?

                        tomas91 - Profil | So 11.8.2012 11:57:14

                        Hanss >> gratulace a co na hloubkách ?

                          michec - Profil | Pá 10.8.2012 22:03:14

                          Petr64 >> Okolo řeky. Ale to je ti na nic, pstruhovku stejně nemáš :))

                            Petr64 - Profil | Pá 10.8.2012 21:57:39

                            michec >> Kde rostou?Já.jen,že bych si tam skočil na ryby.:-)

                              jarabeast - Profil | Pá 10.8.2012 19:50:05

                              Bezďa >> zdarec, tak bylo něco...?

                                Findusek - Profil | Pá 10.8.2012 19:19:05

                                Saimon >> něco navrhni a uvidíme :-)))

                                  Saimon - Profil | Pá 10.8.2012 15:50:58

                                  zítřkem mě začíná dovolená, nepodniknem nějakou menší akci?

                                    michec - Profil | Pá 10.8.2012 15:41:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kapr to sice není, ale z revíru na Blanensku ano. :)
                                    Rostla půl metra od vody.

                                      michec - Profil | Pá 10.8.2012 15:36:51

                                      Petr64 >> Do tří neee :)))
                                      ...Když mě se po tom jednom pivu strašně špatně usíná :)))

                                        Petr64 - Profil | Pá 10.8.2012 11:54:44

                                        michec >>
                                        .
                                        michec - ® Čt 9.8.2012 23:22:03
                                        Petr64 >> Joo, tak na jedno před spaním :))
                                        .
                                        Findusek - ® Čt 9.8.2012 20:24:57
                                        michec >> val se oblíkat za pět minut valíme :-)))))
                                        .
                                        Jedno před spaním?? A žbrndali ste ho tři hodiny?? To ti tak žeru.:o))))