Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Nmichec - Profil | Čt 9.8.2012 23:22:48

Petr64 >> Jinak tohle je opravdu mazec, víc jak 5 tun ryb... :(((

    Nmichec - Profil | Čt 9.8.2012 23:22:03

    Petr64 >> Joo, tak na jedno před spaním :))

      NFindusek - Profil | Čt 9.8.2012 20:25:46

      Petr64 >> jj pak dej vědět, mi jdem na píííívo :-)))

        NPetr64 - Profil | Čt 9.8.2012 20:25:39

        Findusek >> Zase dete chlemtat??:o))

          NPetr64 - Profil | Čt 9.8.2012 20:25:14

          Findusek >> Asi se tam půjdu o víkendu kouknout.Musím si vynahradit to minulý fiasko.:-))

            NFindusek - Profil | Čt 9.8.2012 20:24:57

            michec >> val se oblíkat za pět minut valíme :-)))))

              NPetr64 - Profil | Čt 9.8.2012 20:24:15

              michec >> Svratku ne.Dělám teď až pod přehradou a tam je to v klidu.Dolů nějak nemám odvahu vyrazit.

                NFindusek - Profil | Čt 9.8.2012 20:24:03

                Petr64 >> dva záběry, podběrák suchej :-(

                  Nmichec - Profil | Čt 9.8.2012 20:17:21

                  Petr64 >> Viděl jsi tu Svratku na živo?

                    NPetr64 - Profil | Čt 9.8.2012 20:16:49

                    michec >> S rybama je to bída.

                      NPetr64 - Profil | Čt 9.8.2012 20:14:58

                      Findusek >> Tak jak včera??

                        NPetr64 - Profil | Čt 9.8.2012 20:11:39

                        Zdarec.

                          Nmichec - Profil | Čt 9.8.2012 20:09:11

                          Findusek >> jj, já právě taky. Asi na tom něco bude...

                            NFindusek - Profil | Čt 9.8.2012 20:08:15

                            michec >> já sice žádného mrtvého včera neviděl, ale slyšel jsem to :-)

                              Nmichec - Profil | Čt 9.8.2012 20:06:26

                              Findusek >> Já právě dnes slyšel že je jich spousty v Lazinovské zátoce, to je hnus fakt, před nedávnem Svitava, teď zase Svratka a ještě k tomu hadi na Křetince. :((

                                NFindusek - Profil | Čt 9.8.2012 20:04:51

                                michec >> myslím, že to leká dál :-(

                                  Nmichec - Profil | Čt 9.8.2012 19:59:32

                                  Kuci, jak to vypadá na Křetince s těmi úhoři? Pokračuje to, nebo už je to v cajku?

                                    NPetr64 - Profil | St 8.8.2012 19:57:21

                                    Hanss >> Kde sedíš??

                                      NHanss - Profil | St 8.8.2012 13:06:36

                                      Online pozdrav z Křetinky. Kapřici berou. Největší zatìm 66cm! Jsem tady od neděle a zatìm pohoda...

                                        NPetr64 - Profil | Po 6.8.2012 20:11:21

                                        gibon23 >> Mám pocit,že zákaz lovu je tam kvůli candátím hnízdům a proto se to nechalo zavřený až do zahájené.