Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Laďa K - Profil | Po 6.8.2012 18:56:54

POZOR , UPOZORNĚNÍ !!! Všechny, kdo by se chystali na ryby do Cetkovic, upozorňuji na to, že dnes začalo frézování silnice v Cetkovicích směr Jevíčko, takže revír Žďárná 1/7 a 1/2 jsou nedostupné. Je možné se dostat pouze k evíru 1/6.

    michec - Profil | Po 6.8.2012 15:35:10

    gibon23 >> Ahoj, ano, nesmí se tam lovit do 15.6.

      gibon23 - Profil | Po 6.8.2012 13:51:14

      Zdravím, mám dotaz ohledně Křetínky - v popisu revíru se píše, že v části u přítoku se nesmí lovit do 15.6. Na místě na tabuli ale žádné datum není, jen nápis zákaz lovu. Ani jsem tam nikdy neviděl rybáře. Teď je přehrada stejně hodně dole a lovit tam nejde, ale přece jen se ptám, jestli se tam smí? Dost často se setkávám se situací, že informace uvedené v popisu revírů jsou staré, a už neplatí.

        dubos - Profil | Po 6.8.2012 7:54:04

        zdravim všechny prosim tolerujou na křetince bivaky?

          michec - Profil | Ne 5.8.2012 23:18:47

          skotysheq >> joo, i na plavajdu to nemá chybu, taky se tam chodím jen bavit :) zaběry jsou pořád :)

            skotysheq - Profil | Ne 5.8.2012 23:12:44

            michec >> s těma kapříkama to je škoda že tam nejsou větší.. ae tak na feeder aspon bude dobrá chytačka. ;)

              michec - Profil | Ne 5.8.2012 22:58:44

              skotysheq >> joo, to co bylo nasazený na jídlo, je už pryč, čekej kapříky od 20 do 35 cm, sem tam 40cm, menší línky a obr plotice :)

                skotysheq - Profil | Ne 5.8.2012 22:56:40

                michec >> tak to je super, to tam vyrazím na zkoušku, a jak tam jsou velcí kapříci? :)

                  michec - Profil | Ne 5.8.2012 22:50:39

                  skotysheq >> teď už ano, akorát dravci ne-e

                    skotysheq - Profil | Ne 5.8.2012 22:49:34

                    michec >> a tam už se smí teda chytat? :) já vím že tam byl zákaz jak se to čistilo tak před 2 rokama..

                      michec - Profil | Ne 5.8.2012 22:46:58

                      skotysheq >> Na spodní, na vrchní mě serou lidi, ikdyž teď už je to asi fuk.

                        skotysheq - Profil | Ne 5.8.2012 22:43:00

                        michec >> byl jsi na té spodní přehradě nebo pod panoramou??

                          skotysheq - Profil | Ne 5.8.2012 22:39:43

                            michec - Profil | Ne 5.8.2012 22:17:04

                            Findusek >> jj, holky taky :) Skoro lepší jak na nuda na K :)

                              Findusek - Profil | Ne 5.8.2012 21:57:09

                              michec >> no vidím tam i nějakou sestřenku

                                michec - Profil | Ne 5.8.2012 21:44:59

                                Findusek >> ¨Jooo, ryby byli při chuti, i bratránek se stavoval aby doplnil pitný režim :)

                                  Findusek - Profil | Ne 5.8.2012 21:43:11

                                  michec >> moc hezký :-)))

                                    michec - Profil | Ne 5.8.2012 21:39:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    A tohle tam byl mor

                                      michec - Profil | Ne 5.8.2012 21:38:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jedna z několika dablet :))

                                        michec - Profil | Ne 5.8.2012 21:37:11

                                        zlomená špička :( A já ho měl tak rád :((