Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Ne 5.8.2012 21:32:03

Findusek >> To je přece všem dávno jasný.:o))

    NFindusek - Profil | Ne 5.8.2012 21:30:24

    Petr64 >> njn, ale teď je všem jasný že ryby chytáme z prostředka přehrady :-)))

      NPetr64 - Profil | Ne 5.8.2012 21:19:33

      Findusek >> Seš velkej chlap a nikdo si nevšimne že držíš v ruce 7m boloňku.:o))

        Nmichec - Profil | Ne 5.8.2012 21:12:26

        Findusek >> To je pravda, ale i ta vláčka pokulhává :)))

          NFindusek - Profil | Ne 5.8.2012 21:10:59

          michec >> ještě mne chybí fotka s mušákem :-))))

            Nmichec - Profil | Ne 5.8.2012 21:08:07

            Pěkný kluci :) Pavlíka znám je s bičem :)))
            Já si dnes užil suprově den na Vrbici, potahal jsem si kolem 25 kapříků. Na dva pruty apsolutně nestíhačka. Tak sem si pro jistotu zlomil svůj plavačák :((
            Večer dám pár fotek z lovu :)

              NFindusek - Profil | Ne 5.8.2012 21:02:26

              Petr64 >> tak a teď se mnou kapraři nepromluví :-))))

                NPetr64 - Profil | Ne 5.8.2012 20:21:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                michec >> Jo.Je to plavačkář.:o))

                  NFindusek - Profil | Ne 5.8.2012 20:14:53

                  michec >> určitě jí zkrátil nohy, ale stejně se mi ten borec jeví spíš jako plavačkář :-))))

                    Nmichec - Profil | So 4.8.2012 23:24:58

                    Findusek >> No buď mají bar na patníku, nebo ji musel hodně zkrátit :)

                      NFindusek - Profil | So 4.8.2012 23:23:25

                      michec >> ta je šlohlá někde z baru :-)))

                        Nmichec - Profil | So 4.8.2012 23:17:12

                        Findusek >> jj, tu vrchní řadu od Semi jsem hned poznal :))

                          NFindusek - Profil | So 4.8.2012 23:12:56

                          michec >> ale křeslo mám furt stejný.... :-)))

                            Nmichec - Profil | So 4.8.2012 23:04:04

                            Findusek >> Čoveče, ten slamák ti sluší, vůbec jsem tě v něm nepoznal :))

                              NFindusek - Profil | So 4.8.2012 15:27:19

                              Ahoj všem,
                              :-)
                              info z rybolovu:
                              :-)
                              Na Káčku bylo a je lidí skoro jak na ryb. závodech :-) včera chytačka super, dneska to sem tam zahrčelo
                              poslední dvě noci byly bez rosy :-) a nekdo tam v noci u spaní poslouchal rádio Haná :-)))
                              tem někdo jsem byl já :-)))

                              nefotil jsem, příště :-)))

                              ale vypadalo to asi jako to foto nahoře :-)))


                                NPetr64 - Profil | So 4.8.2012 11:55:59

                                tomas91 >> Na hloubce.Mělčina je v tomhle počasí tak leda na dravce.

                                  Ntomas91 - Profil | So 4.8.2012 8:55:02

                                  Petr64 >> kdepak sedí na přítoku? já rano ani potah ale kluci vedle chytali ale malí na krmítka

                                    NPetr64 - Profil | So 4.8.2012 8:47:40

                                    Pavel na Křéti čube docela dost.Dokonce se i amurek zadařil.

                                      Ntomas91 - Profil | So 4.8.2012 3:03:06

                                      Miloušek >> křetinka pořád ted jaksi mrtvá za 4h jeden kapřík 54jinak nic. Voda pořád klesá a uhoři stoupají

                                        NLibor 1 - Profil | Pá 3.8.2012 19:51:00

                                        Miloušek >> ryby nechodí, ale berou o)))
                                        Mě teď bere 12tka kozel, spokojenost o))