Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Miloušek - Profil | Pá 3.8.2012 19:19:32

Klucíííí jak vám jdou ryby????

    michec - Profil | Čt 2.8.2012 13:26:26

    knoteček >> Ano, myslím že Palava II je Vrbice. A vypuštěná už není, to má jen google a seznam starý mapy. Před nedávnem se čistila.

      Saimon - Profil | Čt 2.8.2012 13:21:12

      knoteček >> já myslím, že už tam žádný nejsou

        knoteček - Profil | Čt 2.8.2012 13:21:05

        michec >> Ríša chytá na těžko a na lehko, jak já říkám :-) Ne,má krmítko a 2 háčky nebo na brčko.

          knoteček - Profil | Čt 2.8.2012 13:19:35

          Saimon >> Takže tam to asi nemá ani smysl,tam ty rybky musejí jen lapat po dechu, chudáčci.

            Saimon - Profil | Čt 2.8.2012 13:18:29

            knoteček >> v tom Bořitově voda prej je, ale jen tak do 20cm, taky sem se o to zajímal

              knoteček - Profil | Čt 2.8.2012 13:18:01

              knoteček >> michec - 2.8.2012 13:17:20 >> Ta Vrbice je Pálava II?

                knoteček - Profil | Čt 2.8.2012 13:17:20

                michec >> No tak vypadá to,že Vrbice je asi vypuštěná :-(

                  michec - Profil | Čt 2.8.2012 13:16:07

                  knoteček >> Na ten Bořitov pozor, je sice v soupisu revíru, ale mám pocit že tam není voda :)))
                  Ano, na palavě se teď chytat nesmí le v září tam bývá chytačka dobrá. Já mám nejraději Vrbici, kamenolom a Češkovice. To je to plivátko u hotelu Panorama.
                  Jakým způsobem kluk chytá?

                    knoteček - Profil | Čt 2.8.2012 13:12:48

                    michec >> Teď jsem se na to dívala.Něco je i v Bořitově u ZD,to není zase tak daleko,na Pálavě v BK se zase nemůže lovit o prázdninách,ještě se podívám na tu Vrbici.

                      michec - Profil | Čt 2.8.2012 13:07:06

                      knoteček >> Ne, ne Pod. P1 je soupis techto revírů okolo Blanska http://www.mrk.cz/rybarske-reviry.php?id=1407&kw=Po​domsk%FD%20potok
                      To přece nevadí že jste nic nechytli, je tam přeci krásně :)

                        knoteček - Profil | Čt 2.8.2012 13:06:04

                        Saimon >> Vypadá slušně, moc děkuji a asi ho půjdu vyzkoušet, protože už teď je mi vedro a potřebuji prvně schladit :-)

                          knoteček - Profil | Čt 2.8.2012 13:04:07

                          michec >> Podomský potok.To je někam směr Vyškov?Musím se juknout, ale to už je pro mne dost daleko,protože jsem od Lysic. Většinou jezdím na Domanín,ale tam jsou převážně jen cejni a pod míru,na Křetínce jsem letos byla 2x a už mě tam nikdo nedostane ( na jaře kromě kapra a cejna jsem chytila úpal a naposledy ani ten ne :-) ).

                            michec - Profil | Čt 2.8.2012 12:59:36

                            knoteček >> Ahoj, a co Podomský potok? Tam jste to byli zkoušet?

                              Saimon - Profil | Čt 2.8.2012 12:59:35

                              knoteček >> tady je ten šebetov, ale nikdy sem tam nebyl tak nemůžu doporučovat http://mapy.cz/#x=16.719456&y=49.541718&z=17

                                knoteček - Profil | Čt 2.8.2012 12:55:40

                                Batuta >> Však já také nechytám,ale kluk ( 13 let ) se od jara učí a je u toho hromada zábavy :-)

                                  Batuta - Profil | Čt 2.8.2012 12:42:47

                                  knoteček >> Co jsem chytil já je nepodstatné, neb chytat neumím, ale na ryby má cenu jet vždycky :-) Ryby tam jsou, takže bych to neřešil...v Šebetově to neznám, takže neporadím...

                                    knoteček - Profil | Čt 2.8.2012 12:32:17

                                    Batuta >> No v Boskovicích lidi říkají,že voda je studená,v Letovicích se mi to moc nelíbí a ve V.Opatovicích hrůza,tam se nedá vůbec zaplavat.Ale mám za to,že někde v Šebetově jsem jednou četla o koupališti.A co jsi chytil v Cetkovicích? Jestli má význam tam vůbec jet :-)

                                      Batuta - Profil | Čt 2.8.2012 12:22:37

                                      knoteček >> Koupaliště je v Boskovicích a Letovicích, o jiném nevím. Ten rybník v lese u Cetkovic se hledá trochu hůř, sám jsem tam letos bloudil, i když loni jsem tam párkrát byl...ta poslední odbočka je taková nenápadná...

                                        knoteček - Profil | Čt 2.8.2012 12:10:58

                                        Petr64 >> Dobré poledne.Tak asi dnes vyrazíme do Cetkovic.Teď jsem se dívala na rybníky a ten v lese není špatný,jenom musím pořádně nastudovat mapu,abych se tam neztratila.Jen jsem se chtěla zeptat.Je někde v okolí bazén na koupání?Že bych tam prvně skočila,abych se osvěžila a nabrala sil na kluka.