Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:39:30

sauron13 >> :-)))))))))))))

    sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:39:30

    Poušťák >> :)))) Nevyzdvihával bych jednotlivce,ale celý tým pro úspěch udělal maximum. Měj se moudrý bratře Gandalfe :))))

      sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:38:39

      cpr >> :)))))))) Dost selektivní pomůcka :)))) ... dát na to Carp´R´Us logo,tak by to lidi kupovali :)))))

        Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 22:38:21

        Poušťák >> Dobrou noc Vendo

          Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:38:07

          cpr >> tu mám,dobrej nápad.))))

            Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:38:06

            Poušťák >> Dobrou vendo a sladké a vlhké sny:-)))

              Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:37:41

              cpr >> do toho sem dneska balil sváču na zítřejší turnaj a drží to supr:-))))

                Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:36:33

                Poušťák >> A nebude 5m málo někteří sou baculatější páč berou dost velký dávky od státu:-)))

                  Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:36:31

                  jdu spát kamarádi,bo jdu zítra makat.Mějte se,dnes to bylo opravdu dobrý-hlavně Sauron.))))

                    cpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:36:02

                    Poušťák >> koupil si špatně tohle musíš a máš to tam pořád
                    http://www.despap.cz/katalog/obalovy-material/pruta​zna-folie-rucni-50-x-300-20my

                      sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:35:49

                      Poušťák >> :))))))

                        Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:34:37

                        sauron13 >> tak at koupí Pavel 5 m.))

                          sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:33:20

                          Poušťák >> Budeme do toho balit kofoly :)))))

                            Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:31:16

                            sauron13 >> to jsme zkoušeli,kup si to opravdu to pomáhá,ale od peněz,za 20min.tam nic nebylo.

                              Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:31:08

                              cpr >> to seš takhle mladej?.-)))))

                                cpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:30:28

                                Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:28:30 >> tři roky ))))).......tak mě je 560 woe))))))))))))))))))

                                  sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:29:24

                                  Poušťák >> S tím počítám :)))

                                  http://www.kaprarina.cz/kp1921/CARP-R-US-RAP-IT.asp​x

                                    Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:28:31

                                    VL.K. >> )))))))))))))))))))))

                                      Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:28:30

                                      VL.K. >> :-)))))))))))))

                                        VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:27:38

                                        Poušťák >> 3 dny woe))))) jsi fakt slepej