Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:52:51

VL.K. >> ))))))))))))))))))))) na jiný místo ))aby bylo jasný z fotky jakej to byl ročník.

    NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:52:48

    sauron13 >> už sem zase pereš dastyho favoritku :o)))

      Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:52:16

      cpr >> A to jsi neviděl vše :))))))))

        Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:51:47

        VL.K. >> Když tu není Mikuláš,tak je to tu celkem konzervativně laděný,co? :))))

          Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:51:40

          sauron13 >> pro mě to bude prvotinka, ale těším se co jsem viděl minulou akci tak jsem moooooooooooc zvědavej.

            NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:51:19

            sauron13 >> stejně s zas nikoho nebudeš pamatovat, leda by se ti někam podpsali :o))))

              Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:49:24

              cpr >> Počkej na CC :))))))))) .... zase tam pro mě bude plno cizinců a strašně rád vás poznám live :)))

                NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:48:56

                sauron13 >> jjj zůstalo jen tvrdé jádro :o)))

                  Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:47:49

                  sauron13 >> vydejchávám to dneska si mě rozštípal))))))))))))

                    Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:46:53

                    Tak sóóóóó? ... to jako všicí spíte?

                      Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:44:21

                      Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:41:56 >> S kobrou maličká :-************

                        Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:43:37

                        Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:41:56 >> dobrou brácho)))))))))))))

                          Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:43:23

                          VL.K. >> Zrno se odděluje od plev :))))))))

                            NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:42:49

                            sauron13 >> jsou to měkouši

                              Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:42:37

                              sauron13 >> ))))))))))))))) stačí to dobře podat a můžeš nasr..a.....t na pult a koupí i to když to má logo.

                                NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 22:42:36

                                Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:41:56 >> Dobrou noc kámo

                                  Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:42:16

                                  Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:41:56 >> ... néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :)

                                    NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 22:41:56

                                    Hoši taky du hajat dobrou:-)))

                                      Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:41:26

                                      Poušťák >> Nechooooooooooooooď .......... :)))))

                                        Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:39:43

                                        Poušťák >> Venco dobrou )))))))))))) dneska super)))