Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:27:29

Poušťák >> já už dvakrat vzbudil smíchy kluka dneska spí semnou v ložnici:-)))

    Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:27:24

    sauron13 >>jde to,ale musíš mít zapouzdřenou kuličku.))

      Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:25:59

      Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:24:51 >> už přes slzy nevidím,,..před 3 roky?)))))))))))))))))

        cpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:25:53

        Pavel Z >> dobrý ale i ty trojháky by odnesly )))))))))))))))))))

          sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:25:50

          foxxx >> 200m ??? Žádnej problém :)))))))

            Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:24:51

            dasty carp >> jo to my byli ale 3roky:-)))

              VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:24:26

              dasty carp >> )))))))))))) dobrou obře v zemi malých :o)))

                Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:24:21

                dasty carp >> dobrou:-)))

                  cpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:23:50

                  dasty carp >> dobrou dasty)))

                    Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:23:46

                    Poušťák >> dvojka jako PAT A MAT..))))

                      dasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 22:23:19

                      Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:14:29 >> Ani jsi neříkal jaký ji tanečník))))))))))))
                      http://www.youtube.com/watch?v=ikTxfIDYx6Q&feature=​player_embedded#at=101

                        Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 22:23:10

                        dasty carp >> Dobrou čahoune :-)))

                          cpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:23:09

                          Poušťák >> )))))))))))))))))))))))))))))))))

                            Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:22:55

                            Pavel Z >> ))))))))))))))))))))))))))))

                              Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:22:30

                              dasty carp >> dobrou Dastíku..

                                Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:21:38

                                foxxx >> nám na výstavě tvrdil vydlák,že háže 240m normálně s 35 vlascem a to byl pacoš.

                                  Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 22:20:33

                                  cpr >> když to máš dobře vycvičený nic ti nelapne :-))))

                                    sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:20:01

                                    cpr >> S dvaceti trojhákama v břiše? Dravce láká pach krve kořisti :) Vidím ty hlubinou přívlačí utrolovaný vlčáky a labradory :)))))

                                      Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:19:50

                                      cpr >> tak musíš ject rychle.)))

                                        foxxx - Profil | Pá 18.2.2011 22:19:44

                                        Poušťák >> Jo,ta otázka je dobrá....já bych mu poradil,ať to hází na dvakrát:-))