Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

dasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 22:19:24

Chlapci jdu jsem Ko,, dobrou noc)))mlask

    cpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:18:22

    sauron13 >> )))))))))))))))))))) moje né ještě by mi po cestě něco švihly

      sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:17:37

      Poušťák >> Trotling :)))))))))))

        Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:17:26

        Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:14:29 >> jeden skok přes 2,5m zed a druhej oštěpem 73,6m.))))))))))))))))))))

          Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:16:33

          sauron13 >> takovej tróling na kouli..))))))))))))))))ty mě dáváš)))))))))))))))))))

            Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:15:24

            sauron13 >> :-)))) co dodat jen souhlas:-)))

              Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:14:29

              Poušťák >> tak řekni Mikuškovi ten hazel oštěpem:-))))

                VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:14:25

                Poušťák >> no já právě jen nevím na kterou stranu se mám přidat, jestli pomáhat nebo chránit :o)))))))))))))))

                  sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:13:57

                  Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:12:10 >> A je povoleno dát víc trojháků za sebe ... jako při mořskym rybolovu. A jako druhou disciplínu bych udělal hlubinou přívlač s Kofolou na tažnym .... výběr auta je na vás :)))))))

                    Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:13:50

                    Poušťák >> nech ho je nášššššššššš:-)))

                      Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:13:49

                      hoši,otázka v poradně:poradte my chci házet 200m.)))))))))))))))))))))))))))))))))

                        Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 22:13:03

                        sauron13 >> wole toho mám v práci dost ještě to budu tahat k zábavě :-)))))

                          cpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:12:46

                          sauron13 >> woe)))))))))))))))))))))))))))))))))) dobrý tlemím se jak blb

                            Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:12:42

                            VL.K. >> ty se nesměj,ty máš pomáhat a chránit.)ú)))))))))

                              Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:12:10

                              sauron13 >> :-)))))))))))))))))))))))))))))) jo to by taky šlo:-))

                                VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:11:38

                                sauron13 >> )))))))))))))))))))))

                                  Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:11:29

                                  Poušťák >> ty my dáváš se už nemužu smát a budim smíchem Mladase:-))

                                    Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:11:16

                                    sauron13 >> )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                      sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:10:56

                                      Poušťák >> A nebo uděláme soutěž v podsekávání trojhákem Kofol :)))))

                                        Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:10:34

                                        Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:09:40 >> já to zapoměl rozdělit papá razí.))))))))))