Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:10:24

Poušťák >> a někteří i víckrát:-)))

    Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:09:44

    Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:08:37 >> si aspon každej jednou kopne.))

      Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:09:40

      Poušťák >> paparazi nejsou slišet ani vidět a ty joo:-))))

        Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 22:09:31

        Poušťák >> to je mi jasný :-)))))

          Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:08:46

          Pavel Z >> budu jako paparazi.))

            Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:08:37

            Poušťák >> a co snima dit sou od přirody špinaví a netahaj:-))))

              Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 22:07:36

              Poušťák >> ti dejchnu na objektiv :-)))

                Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:06:29

                Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:05:05 >> beru foťák.

                  Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:05:05

                  Poušťák >> řetez kolem krku a kopat do břicha :-))))

                    Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:04:31

                    foxxx >> to je mi-kušek dřív vyprstí.))

                      Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 22:04:14

                      cpr >> pomůžu mu s obojím :-)))))))

                        Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:04:05

                        foxxx >> to nééé sem na tyhle věci opatrnej:-)))

                          Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:03:34

                          Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:00:57 >> neboj Pavel je ohlídá.))

                            sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:03:13

                            dasty carp >> Ty usneš s dědkama po večerníčku :)))))))

                              foxxx - Profil | Pá 18.2.2011 22:03:10

                              Baťour >> Batour - 18.2.2011 22:00:57 >> Nebo aby Vám neukradli "zadní" panenství,až budete nalitý...:-)))

                                VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:02:47

                                Poušťák >> jen tvé stáří tě omlouvá :o)))))))))))))))

                                  Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:02:29

                                  Poušťák >> :-))))))))))))))

                                    Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 22:02:04

                                    VL.K. >> tak udělej ministra ze mě a seberu ti víc))))))))))))))

                                      Batour - Profil | Pá 18.2.2011 22:01:59

                                      cpr >> s Babičkou:-)))

                                        dasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 22:01:42

                                        sauron13 >> Jo,,to jsem zvědav ženy)))