Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 21:17:21

Franc49 >> Juro zejtra ti to poslu jen co dojedu domu:-))

    NSuperShad - Profil | Čt 17.2.2011 21:16:32

    mi-ku >> Ty woe :-D teď koukám, že mi kousek od baráku někdo odlejvá olůvka :-D

      NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 21:15:28

      mi-ku >> dik se na to mrknu ale u miry jsem vydel pekny az bude myt cas tak se mi na to koukne a ja bych jich 30 vzal uvidim pockam co rekne mira tam byly misilovky a pekny a ceka na nej))))))))

        Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 21:09:33

        Franc49 >> si Jirko vyber tady..))))

        http://www.eshop-rychle.cz/rybarske-potreby

        nakoupím co budeš potřebovat..mám je asi 20km od baráku..))))

          NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 21:08:00

          Mirek.V. >> vzdyt jsem ti poslal kody))))))))

            Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 21:05:58

            Mirek.V. >> nebo jak to dělá Poušták před podrbáním vlastních vajec si bere savo a pořádné rukavice...))))

              NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 21:05:20

              Franc49 >> Uz jsem ti psal kam se mas divat vyber si jakej druh chces:-))

                NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 21:04:25

                Mirek.V. >> ty woe ty mu davas ))))))))

                  NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 21:03:50

                  mi-ku >> no to budu cumet ale uz se tesim a miro prosim te potrebuju sehnat nejaky oluvka ale dobry a za par babek ta 110 az 120 g muzes mi po necem juknout u nas sou drahy a kdyz sezenu levny tak stojej za hojno kdyz se opru do prutu tak mi prdne v obratliku a leti pryc loni jsem jich odrovnal asi 50sat diky)))))))))

                    NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 21:03:07

                    mi-ku >> Ale Schatzi koule se neceni:-)) ty se nezne hladi:-)) jen na Poustakovi plesnivky je lepsi vzit hul:-)))

                      Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 21:00:58

                      Franc49 >> jen počkej až na tebe Mrek vycení ty koule....))))

                        NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:59:07

                        Mirek.V. >> ok pak mi rekni cenu kouli ale ne tech tvojich))))

                          NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:58:31

                          mi-ku >> to je to samy taj muzes platit cim chces hlavne kdyz je to zlaty))))))) vzpominas na ruzickovou v tom slunce seno a par facek))))

                            NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 20:57:27

                            Franc49 >> Neboj capka jde na me a koule ti dovezou mrazenky:-))

                              Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:57:06

                              Franc49 >> ve francii se platí šroubama?...a já blb si vyměnil éčka..))))

                                Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:56:23

                                malér >> dovezu ti to neboj...))))

                                  NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:55:06

                                  Mirek.V. >> ok neni problem jak budu mit nejaky srouby zatim jich moc neni)))))))

                                    NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 20:54:05

                                    Franc49 >> Neboj poslu ti capku at vypadas k svetu:-)) hadry skladem nemam ale muzem se vzdy domluvit:-))

                                      NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:51:38

                                      Mirek.V. >> tak aspon nejaka dobra zprava)))))))))))

                                        NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:51:00

                                        Mirek.V. >> )))))))))))))))))))))))))))))))))))))