Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:50:40

Mirek.V. >> nené vyfás jsem je od švábíka po revoluci(né říjnové) a patery,tak by si je mohli měnit až chytěj kulový..)))

    NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 20:50:02

    Franc49 >> Schatzi ti priveze zavodni jitrnice, Moja je pojida jako o zavod:-)))

      NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:49:15

      Poušťák >> woe a kde ))))))))))

        NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:48:23

        Franc49 >> tak si skoč do závodní jídelny..))))))))))))))))

          NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 20:48:01

          Poušťák >> Woe naposledy jsi je natahl kdyz jsi kopal zakopy kolem Bad Schandau a Rusaci vam projeli po Labi:-)))

            NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:46:42

            Mirek.V. >> ja chci taky neco zavodniho at si muzu delat z frantiku prcu)))))))

              Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 20:46:40

              Mirek.V. >> jj budem jak ze žurnálu

                NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:46:05

                Mirek.V. >> pššššššššššt

                  Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 20:46:01

                  Franc49 >> jasně firemní, reklama musí být

                    NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 20:45:48

                    Franc49 >> Ano Juro chlapci budou jako ze skatulky:-))

                      Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 20:45:18

                      Poušťák >> montérky nepotřebujem, my spolu budem jen dohlížet, víc toho neumím

                        NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 20:44:37

                        Poušťák >> Neprud ty Hejle na zadech maj jeste hakenkreutz:-)))

                          NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 20:43:09

                          malér >> Jasne Marto:-))

                            NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:43:08

                            malér >> zejtra ti dám německý montérky co už neoblíknu..))))

                              NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:42:51

                              malér >> to jako firemni nebo sponzorovany odev)))))))))

                                Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 20:41:25

                                mi-ku >> priveze ti i věci pro mě, oblečení, at mužu v breznu k vodě

                                  NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:36:31

                                  mi-ku >> je to mozny ale tam u nas na preharade nejsou moc tlousti ale neco bude ja chodim zatim na reku)))))

                                    Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:36:24

                                    Mirek.V. >> jsem dohodnutel s Michalem, že mě to přiveze začátkem příštího týdne...tak až pojedu za Vaškem pro čtvrtý delkáč, tak mu pootevřu auto......bude čumět jak bacil do lékárny....)))))

                                      NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:34:38

                                      mi-ku >> Tak si to uzijte kluci ja tu mam taky sedum ale nad nulou a to rano tak kolem paty a pak uz je tepleji ale porad myslim ze je zima& jeste)))))))))

                                        Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:34:19

                                        Franc49 >> tloušti berou na třešně, tak bychom nechytli kapra na Vencovo křížaly...))))