Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:33:19

Franc49 >> u nás je pořád moribundus...o víkendu bude okolo mínus 7....))

    NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:33:16

    Poušťák >> To nevadi ale aspon tam posedim)))))

      NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 20:33:11

      Poušťák >> Neboj dostane zasilku risskejch kouli, budes valit oci:-)))

        NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:32:41

        mi-ku >> jake??? to myslis ze by na ne jeste neco zabralo???

          Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:32:38

          Poušťák >> ty datle!!!!....když na to příjde, tak ulovím v Labi i lososa....))))

            NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:31:44

            Franc49 >> nechci předpovídat,ale opět si vyfotíš stojan a půjdeš s brekem domů.))))

              Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:31:35

              malér >> právě proto se k naším koulím nesmí dostat....at si chytá na ty své )))))

                NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:30:39

                mi-ku >> ale Plzen a s tím barákem ti jediné věřím..))))

                  NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:29:24

                  mi-ku >> ma byt 18 stupnu v sobotu a ve stredu pristi tyden dokonce 21stupnu ze by jaro? u nas u vas ze by zima)))))))

                    Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:29:14

                    Poušťák >> čéčé letos se na tebe zameřím...když ty chytneš desítku, tak já dvanácku, když ty dlaždičky tak já o štok...))))

                      Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 20:29:13

                      mi-ku >> I když on Véna je pan rybář, je to můj vzor. A kdyby lovin na naše koule, tak to by bylo 20

                        NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:28:31

                        mi-ku >> kecáš,budeš jen u vody..))

                          NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 20:28:23

                          mi-ku >> Mam byt potesen nebo plivat siru? Ktereho Bruta mas prave na mysli:-)))))

                            Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:27:40

                            Franc49 >> no ty se máš...)))))...já budu na rybách poprvé až v talošce...))))

                              Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 20:27:17

                              mi-ku >> Děkuji partáku za podporu. :-D

                                NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:26:46

                                mi-ku >> nene ne..))

                                  Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:25:53

                                  Mirek.V. >> i ty Brute?

                                    Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:25:15

                                    malér >> Martine, to tvé občas je o hodně častěji, než Venouš...)))))

                                      NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:25:02

                                      mi-ku >> vim uzij si to snima a pak ani ne necelej mesic a uz pojedes sem a ja jdu v sobotu jen na ricku tak snad uz nejakyho kaprika chytnu)))))

                                        Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:23:05

                                        Franc49 >> za 3 týdny razíme s těma pacošema...)))))).....to bude asi vejlet..))