Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 20:16:00

mi-ku >> Schatzi stojim plne za tebou:-)))

    Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 20:15:50

    Poušťák >> Venoušku, jak nechytálku, vždyt občas přeci něco chytím?

      NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 20:13:13

      mi-ku >> Ahoj miro jak se mas brzo uz pojedete na rybky co?

        NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:12:53

        malér >> ahoj nechytáku...))

          Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 20:09:47

          ahoj klucí kaprařský

            NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 20:09:15

            mi-ku >> ))))))))))))))))))))))))))

              Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 20:06:57

              Poušťák >> to s tím Honimírem jsi neměl Venco.................

                NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 19:58:16

                Mirek.V. >> nic pro mě,zřejmě si mě spletli s tebou..))

                  NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:55:02

                  Poušťák >> Venousku pisou o tobe v detskejch chuvickach:-))))

                    NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 19:53:09

                    Mirek.V. >> taky tě myluju..)))

                      NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:51:49

                      Poušťák >> Stejne te mam rad Vendo:-)))))

                        NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 19:50:12

                        Pavel Z >> taky ti říkají..my ně dzigáni my Maďáry..))))

                          NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 19:47:54

                          Jedu převychovávat hašlerky za hoďku jsem tady :-))))))

                            NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 19:47:05

                            Poušťák >> :-))))))))))))

                              NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 19:46:12

                              Pavel Z >> Míra je dlouho v rajchu a když viděl na Vltavě Vyšehrad,tak si myslí,že vytáhne kostru Horymíra se Šemíkem....,ten trotel nečet staré pověsti české,že přeplaval a uháněl k Neumětelům..ted bude sedět na břehu s Honimírem...)))))))))))))

                                NMathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 19:44:40

                                Mirek.V. >> já už též :D

                                  NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 19:42:18

                                  Mirek.V. >> Jsem tam :-))))

                                    Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 19:40:54

                                    Poušťák >> du bis alte gay mit trocken wurm....))))

                                      NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 19:40:14

                                      Poušťák >> povídej :-))))))

                                        NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:40:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Navrhuji hromadny prechod do diskuze priposlech z detske chuvicky nejak me to vzalo:-))))