Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 19:38:56

Mirek.V. >> vždy když se zde objeví cizí slovo tak hned utíkají k překladačům....))))))

    NVL.K. - Profil | Čt 17.2.2011 19:38:56

    Poušťák >> tak nás nenapínej a práskni je :o)))

      NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 19:38:28

      mi-ku >> Asi jsi se spletl nejsem německej trotl, tak na mě mluv jak ti zokák narostl, nebo si mě nevšímej :-)

        NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 19:37:52

        Pavel Z >> už jsem pochopil,proč se Míra přihlásil s mi-kuškem na ty závody...to se poch..čiješ..))))))))))

          Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 19:36:53

          Pavel Z >> du trotl sei still!

            NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:36:48

            mi-ku >> Jasne kamo:-)) vsiml jsi si ze vsichni lusti slovniky co to znamena:-)))))

              NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 19:34:40

              mi-ku >> Jen si roztrhejte občanky :-))))))

                Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 19:33:25

                Mirek.V. >> nesr s Schatzi.....)))))))))))

                  NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:32:10

                  mi-ku >> Neboj Schatzi uz ani slovo:-))))

                    Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 19:30:46

                    Mirek.V. >> super nápad, ale psssst....nikdy nevíš kdo to čte a ukradne nám jasné víteztví....))))))

                      NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:29:43

                      mi-ku >> Ja nasadim white halibut dipovany v kombinaci jack daniels+ colaloca a to by v tom byl cert aby jsme nenaucili vydry litat:-)))

                        NMathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 19:29:23

                        Mirek.V. >> co tam neni košér? :D

                          Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 19:26:01

                          na ty závody půjdu s kombinací The Cube Monster Crab plus Air Ball POP UP- Scoberry, to celé dipované v mi-kovo ginu a tonku...)))))

                            NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:24:31

                            Pavel Z >> Jo uz jsem to videl, ale to si vyresim sam

                              NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 19:18:22

                              Mirek.V. >> to už byste nechytli vůbec nic..)))

                                NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:16:10

                                Poušťák >> Ale jdi ty pohadkari, do vody te nehodime:-))))

                                  NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 19:14:54

                                  Poušťák >> přesně tak, ale já mu na to neskočím nejsem Míra abych mu naletěl na sladký řečičky :-)))

                                    NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 19:13:15

                                    Mirek.V. >> vy tý Vltavě a Laby dáte zahulit těma jedama,pak už budou jen a jen pro lodě..))))

                                      NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:10:29

                                      Poušťák >> Hus Legendo:-))