Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

VL.K. - Profil | Čt 17.2.2011 19:10:17

Mirek.V. >> máš štěstí :o))))

    Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:09:39

    VL.K. >> sluzebnicek pane Organe jako kdybych nic nerekl:-))))))

      VL.K. - Profil | Čt 17.2.2011 19:07:19

      Mirek.V. >> ti dám sakovat kša kša ty říšský hejle

        Poušťák - Profil | Čt 17.2.2011 19:07:01

        Pavel Z >> přesně,chce otrávit lov fšem...)))))

          Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 19:06:39

          VL.K. >> Chytat ryby neni veda jen jim musis dat to co jim smakuje, pak se usakujes:-))))))))

            Poušťák - Profil | Čt 17.2.2011 19:06:13

            VL.K. >> taky nikdy nic nechytil,ale ted už čapne....od mi-kouška vředíka..)))

              Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 19:05:45

              Poušťák >> Nevěřím mu ani slovo, chce mě navéct špatným směrem aby ten jeho sajrajt měl víc šancí na úspěch :-)))))

                VL.K. - Profil | Čt 17.2.2011 19:04:18

                Mirek.V. >> jdeš na to moc vědecky, takhle houwno chytneš :o))))

                  Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 19:02:17

                  Mirek.V. >> Ve Vltavě plavou český kapři tak dostanou českou kouli nastraženou po česku :-)))

                    Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:58:08

                    Pavel Z >> Predstav si na Vltave kombinaci Glm, jatrova moucka, betain a rybi protein a fixovany tak ze 18 mm koule udelas 30mm 12 mm jen atraktory a jeste je muzes predipovat v tekuty potrave jak pevne jsou na kouli fixovany:-))

                      Poušťák - Profil | Čt 17.2.2011 18:57:41

                      Pavel Z >> nevěř mu,asi 10x tam řekl šlichtung,tak to bude pravá říšská šlichta..)))))))))))

                        Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:53:50

                        Mirek.V. >> tomu věřím koukal jsem na to už dřív, ale ten prášek používám jenom jako jednu ze součástí k zatraktivnění koule.

                          Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:50:58

                          Pavel Z >> Ale at delas co delas tenhle prasek co pouzivas dopadne do vody a je fuc, musis to necim na kouli fixovat a mame vyzkouseny ze to tak jak to vidis funguje az 12 hodin:-))

                            Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:46:56

                            Mirek.V. >> s toho nemám strach ještě jsem to upravil :-))

                              Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:45:27

                              Pavel Z >> Tak ten Christian Crasshof video, cetl jsem tvou debatu v suchejch dipech ty sladarny nalakaj bilou rybu a je po klidu na place:-))

                                Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:42:57

                                Mirek.V. >> jsou tam dvě videa myslím.

                                  Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:42:01

                                  Pavel Z >> To ti nikdo nebere u me na webu ve videech je jen jedno a ukazuje jak behem chvilky zatraktivnis mnohonasobne kouli,

                                    Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:39:07

                                    Mirek.V. >> Nevím který video myslíš a žádný vysvětlení nepotřbuju budu si to dělat po svém :-)))))))

                                      Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:32:07

                                      Pavel Z >> Neni to zlata sojofka? Podivej se na webu na video a pak ti podam vysvetleni, jestli chces uspet na zavodech:-))

                                        Poušťák - Profil | Čt 17.2.2011 18:29:28

                                        Mirek.V. >> to mu už nepomůže.))