Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:29:11

Mirek.V. >> Dneska jsem si udělal práškovej dip. To je proto aby jsi měl kompletní informace a měl jsi co kopírovat :-)))

    NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:26:29

    Poušťák >> To mu je musel jeste zalejt tvym dipem Odkopana Legenda:-)) Malerovi tam dame sladoucke scoberry abyl obliben i ve vyssim veku:-))))))

      NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 18:25:04

      Poušťák >> Ahoj vendeline jak se mas))))))

        NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 18:24:40

        Pavel Z >> tady to dnes dobre pada promokl jsem jak kjava ale na zitra hlaseji 16 nebo tak nejak a v sobotu jdu na ne)))))) hahahaha

          NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 18:23:47

          Franc49 >> zdar františtu.))

            NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 18:23:07

            Pavel Z >> at ty dvě koule zašije Malérovi do pytliku místo jeho a při kuřbě jí budou slzet voči..))

              NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:22:52

              Franc49 >> střídavě oblačno :-))))

                NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 18:22:10

                Pavel Z >> Ahoj pavliku jak se mas)))))

                  NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 18:21:37

                  Mirek.V. >> jj to vis maj dobrou politiku ne jeste jsem byl v perpiku a zacalo chcat byl jsem v decathlonu koukal jsem ti na tricka jestli se neco nezmenilo a tak coural jsem po meste a ted jsem prijel domu)))))

                    NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:20:28

                    Franc49 >> Nazdar cizinče :-))

                      NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:20:07

                      Mirek.V. >> hlavně mu nezapomeň říct, že na ně může šahat jenom v gumovejch rukavicích :-)))))))))

                        NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:19:57

                        Franc49 >> Nazdar zabozroutku, to jsi byl s obcankou az v Parizi:-)))))

                          NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:18:50

                          Pavel Z >> A jeste mu dam zadarmo navod jak s nimi spravne zachazi:-)))

                            NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:15:47

                            Mirek.V. >> Toho se nebojím :-)))

                              NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 18:11:01

                              nazdarek vokurky jak je u nas chcije po dlouhy dobe)))))

                                NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:10:18

                                Pavel Z >> Budes tak dlouho rejt chemiku az mu daruju 2 rissky koule a bude te se jen divit jak se zvedla vaha a hojnost jeho ulovku:-))))

                                  NBatour - Profil | Čt 17.2.2011 18:07:48

                                  Pavel Z >> :-)))))

                                    NBatour - Profil | Čt 17.2.2011 18:07:13

                                    Mirek.V. >> to já vim Mikušek je hlavička:-)))

                                      NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:06:56

                                      Baťour >> Batour - 17.2.2011 18:05:58 >> Tak si to užij a pozdravuj jí :-)))

                                        NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:06:16

                                        Baťour >> Batour - 17.2.2011 18:04:38 >> Jemu bible nepomůže spíš německá solvina Sucesšunt a síť :-))))