Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 11:26:42

foxxx >> poznáváš ho?

    Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 11:18:48

    mi-ku >> :-)))

      Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 11:16:10

      jarda 2004 >> zde je jeho portrét, kdyby ho někdo zahlédl tak ihned hlaste inpektorovi Daiwě

        Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 10:43:23

        BLESKOVKA: V Praze je pohřešován muž, který běhá ve spodním prádle...pozná se podle toho že hledá Zlaté prase....na požádání dodáme i policejní portrét..kdo ho nalezne at pošle zprávu na diskuzi do MRKu...inspektor Daiwa

          Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:42:53

          Pánové odjíždím na zdvořilostní návštěvu po návratu jsem zde.

            Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:37:43

            mi-ku >> Dívčina nepapá.

              Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:37:08

              a nežeru čekám na vepříka.

                Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 10:36:49

                jarda 2004 >> a Ty můše pokud budeš čekat na to zlaté prasátko takto...jen prsa ti zůstanou a vlasi narostou...

                  Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:36:25

                  mi-ku >> Tik v oku je následek sexuálního bujarého veselí a šilhání jen následkem koukání na Daiwa vrátky jak jsi na nich hledal něco zajímavého.Samo že bez úspěchu.

                    NJakub 005 - Profil | Čt 24.12.2009 10:35:11

                    Mam hlad,jdu se nažrat,seru na zlatýho vepře:-)))

                      Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 10:34:44

                      jarda 2004 >> No raději Ti dám celou kilovku abych si Tě trochu předplatil...:-))

                        Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 10:34:16

                        jarda 2004 >> letos na Golden pig kašlu...jediné co jsem dokázal za roky čekání na něj je zesílené šilhání a tik v levém oku...takže docucávám raní kávu a kt tomu si dávám cigárko....pak si udělám chlebíčky a nažeru se tak, že večer hajzlík smradem zakoduji až do silvestra...

                          Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 10:33:45

                          mi-ku >> Hezké,děkujeme a už se těšíme...:-)

                            Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:31:57

                            foxxx >> Tak tak jen počítej v novém roce budem vyrovnívat pohledávky.

                              Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 10:31:24

                              Vase zprava

                                Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 10:31:14

                                jarda 2004 >> No já už mám u stolu "kasičku na boilie" a tam je vždycky hodím...už jich je tam 8:-)

                                  Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:29:03

                                  foxxx >> Ty mne budeš tak dlouho lekat až mne mrdne a bude po ptákach, Za leknutí mi dlužíš dalši 4 koule boilisové.

                                    Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:26:28

                                    mi-ku >> Ještě jsem nepožil ani zrnko musím zhlédnout gold vepře. Ale večer si to vynahradím konzumací kapří pochoutky.

                                      Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 10:25:28

                                      mi-ku >> No ty jsi musel hrozně zlobit,když Ti Ježíšek přinese něco od Daiwa...:-))
                                      Nenosí tyhle věci spíš Satan jeden rohatý,špinavý,smradlavý?!:-))

                                        Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:24:56

                                        Pánové i vám všen to nej a doufám že v roce 2010 bude hodně pupíků rekordních vah. [fotky smazany na zadost autora]